X

CRO Token 1 Dolar Hedefine Ulaşacak Mı? Bugün Yüzde 16 Yükseldi, İşte Tahminler!

İşte 2022, 2025 ve 2030 fiyat tahminleri! Analistler uzun vade için cesur hedefler belirledi.
21:48
23 Kasım 2021

Yaptığı reklam anlaşmaları sayesinde Crypto.com’un yerel tokeni CRO yükselişine devam ediyor. Son yapılan anlaşmalarla toplam iş birliği boyutu 1 milyar dolara ulaştı. Üstelik bu anlaşmaların tamamı 3 ile 20 yıl arasında vadeyle yapıldı. Yani uzun vadeli anlaşmalarla Crypto.com pazardaki payını artırmak istiyor.

CRO Token Hızla Yükseliyor!

Birkaç gün evvel bazı analistlerin fiyatta 1 doları hedeflediğini açıklamıştık. Çok geçmeden CRO 0,5 dolar üzerinde fiyatı sabitledi ve yükselişine devam ediyor. Yazı hazırlandığı sırada CRO token 0,85 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Yani %100 yükseliş hedefine sadece 15 cent gibi bir rakam kaldı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kripto para borsalarına ait yerel tokenlar birçok amaçla kullanılıyor. Elbette borsaların büyümesiyle doğru orantılı olarak piyasa değerini artıran bu tokenlar aynı zamanda ait oldukları platformların güçlenmesine yardımcı oluyor. Binance borsasına ait BNB için de benzer süreçlerden geçildi ve fiyat yüzlerde kat artarak 700 dolar bölgesine kadar ulaştı. Zamanla Crypto.com borsası ve yerel tokeninin uzun vadeli hedeflerine ulaşıp ulaşamayacağını da göreceğiz.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahminleri

En değerleri 13’üncü kripto para birimi olan CRO 21,4 milyar dolar piyasa değerine ulaştı. Toplam arzı olan 30,2 milyarın %83’ünü dolaşıma sokan token günlük 1,7 milyar dolar işlem hacmine sahiptir. Alış ve satışların %50’ye yakını Upbit ve Coinbase borsası aracılığıyla yapılıyor.

Sosyal medyada en popüler 44’üncü kripto para olan CRO bir miktar sıralama kaybetti. Crypto.com, uygulamalarının işlevselliğini genişletiyor. 11 Kasım’da, Crypto.com DeFi Cüzdanına bir uygulama içi tarayıcı eklediğini ve kullanıcıların cüzdan içindeki dApp’lerle bağlantı kurmasına izin verdiğini duyurdu.

Fiyat tahminlerine dönecek olursa DigitalCoin’in CRO token hakkındaki beklentileriyle başlayabiliriz. CRO tokenin kısa ve orta vadede 1,21 dolara ulaşması hedefleniyor. Uzun vadede ise fiyatın 2,08 ile 3,12 dolar arasında yeni bir zirve yapacağı düşünülüyor.

Price Prediction’ın Crypto.com beklentisi ise 2022 yılına kadar 1,07 dolardır. Uzun vadede ise 2025 ile 2030 yılı arasında 22,79 dolar gibi iddialı bir tahminde bulunuluyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar