X


Coinbase Listelenmesi Bu Kriptoya Büyük Artış Getirdi!

Büyük borsalarda bir kripto para biriminin listelenmesi, listelenmeye konu olan kripto para birimine genellikle büyük artışlar getiriyor. 
13:11
16 Eylül 2021

ABD’nin en büyük kripto para borsası konumunda olan Coinbase dün yaptığı bir açıklama ile Horizen’i (ZEN) listeleyeceğini açıkladı. ZEN fiyatı bu haber sonrasında ciddi bir artış yakaladı.

ZEN Fiyatındaki Artış

Yazının yayına hazırlandığı sırada 104 dolardan işlem gören ZEN, Coinbase haberi ile birlikte 120 dolara kadar ulaştı. Şu an için %20 artış performansı ile ilerleyen ZEN’in rekor rakamının ise 168 dolar olduğu ifade edilebilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analistlerin ve Uzman isimlerin yorumlarına göre ZEN, özellikle uzun vadede ciddi bir artış potansiyeli olan kripto paralar arasında yer alıyor. Kripto para piyasasında yaşanacak bir ralli ile de ZEN’in fiyatının yeni bir rekor kırabileceği ifade ediliyor.

Coinbase Listelemesi Neden Önemli?

Binance ve Coinbase gibi büyük borsalarda bir kripto para biriminin listelenmesi o kripto para birimine olan güveni arttırdığı ve aslında çok daha fazla alıcı kitlesine ulaşma imkanı verdiği için önem taşıyor.

Bu noktada Coinbase’in özellikle regülasyonlara önem verdiği ve borsaya kote bir şirket olduğu düşünüldüğünde listelemeler özellikle önemli hale geliyor. Çünkü Coinbase, herkes tarafından denetlenebilir bir şirket olduğu için listeleyeceği kripto para birimlerini çok dikkatli seçiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar