Coinbase Koruması Altındaki Kripto Paraların Değeri Milyarlarca Doları Aştı!

Coinbase'nin emanet hesabındaki kripto paraların değeri 1.3 milyar dolara ulaştı.
21:59
15 Haziran 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Amerika merkezli Coinbase‘nin depolama hizmeti Coinbase Custody, 13 Haziran tarihinde Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada korumaları altındaki kripto para birimlerinin toplam değerinin 1.3 milyar dolara ulaştığını duyurdu.

2 Milyar Dolarlık Kripto Para Depolama Hedefi

 Coinbase Custody attığı bir dizi tweet ile firmanın CEO’su Sam McIngvale ve CIO’su Philip Martin‘in geçtiğimiz hafta Birleşik Krallık’ı ziyaret ettiğini ve bu ziyaretin amacının ” gelecekteki muhtemel müşteriler ve kullanıcılar ile kurumsal kripto para ekonomisini görüşmek” olduğunu vurguladı. Görüşme esnasında firma yetkilileri  kurumsal düzeyde kripto para hizmeti olmadığı görüşünün oldukça yaygın olmasına rağmen aslında Coinbase Custody’nin tam olarak da bu hizmeti verdiğinin altını çizdiler.

”Korumamız altında 1.3 milyar dolarlık kripto para birimi var ve bunun yakında 2 milyar dolara çıkacağını umuyoruz. Burada durmaya niyetli değiliz. Coinbase Custody hizmetlerinin 90’dan fazla müşterisi var ve bunların yaklaşık olarak %40’ı ABD dışı kaynaklı.”

Coinbase kurumsal hizmetlerin yanı sıra bireysel kullanıcıları da unutmuyor ve firma geçtiğimiz günlerde Visa Debit kartını tanıttı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar