X


Chiliz, Holochain, BitTorrent Grafik ve Yorumları: CHZ & HOT & BTT Ne Zaman Yükselecek?

Chiliz, Holo ve BTT grafik ve yorumları.
20:00
30 Haziran 2021

Kripto para piyasasında liderin 34.000 dolara gerilemesi yükseliş ivmesini sekteye uğratsa da uzmanlar ralli için bu hareketin gerekli olduğunu belirtiyor. Birçok altcoin yukarı yönlü momentumunda duraksama yaşıyor ancak rotalarını koruyor. En popüler kripto paralardan Chiliz (CHZ), yaklaşık olarak %7’lik bir geri çekilme yaşadı. Bununla birlikte HOT ve BTT de benzer bir şekilde %7’lik bir düşüş gördü.

Chiliz (CHZ)

Spor dünyasının en popüler kripto parası Chiliz, son 24 saatlik zaman diliminde %7 oranında geri çekildi. CHZ, yaklaşık 4 ay öncesinde 0.94 dolara yükselmiş ve 1 doların kıyısından dönmüştü. Socios.com platformunun ürünü olan CHZ, CEO Alexander Dreyfus’un planları doğrultusunda olumlu bir gelecek vaad ediyor. Taraftar token’larının büyük ilgi gördüğü bu dönemde, CHZ gelişmelerden olumlu etkileniyor. Kripto para piyasasının iyileşme sürecinde takip edilmesi gereken kripto paralardan biri olarak lanse edilen Chiliz, 0.20 doların üzerinde kalarak kritik seviyede güçlü bir destek alanı inşa etti. CHZ boğaları fiyatı 0.30 doların üzerine çıkarması popüler kripto paraya ivme kazandıracaktır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Günlük grafik verilerine göre yükseliş momentumu güç kaybetmiş gözüküyor. RSI 43 seviyesiyle nötr bölgeye yakın seyrediyor. MACD ve Momentum göstergeleri artış trendinin duraksadığını doğruluyor.

Holochain (HOT)

Holochain, son 24 saatte %7’nin üzerinde değer kaybederek 0.005849 dolara düştü. Merkezsiz bir uygulama platformunun yerel token’ı olan HOT, sunduğu proje ile ölçeklendirme, hız ve uyum sorunlarını çözmeyi hedefliyor. 5 nisan tarihinde 0.03157 dolara ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırmıştı. ATH’sinin %81 oranında gerisinde bulunan HOT, uzmanların düşüş sırasında alarm verdiği kripto paralardan biriydi. Türkiye’de yoğun bir ilgiyle takip edilen popüler kripto paranın grafik verileri iç açıcı gözükmüyor. Düşüş ile birlikte ilgiyi ve işlem hacmini kaybeden Holochain, kırılgan yapısıyla dikkat çekiyor. Ani fiyat sıçrayışı ile yükselen Holo’nun düşüşü de sert oldu.

Günlük grafik verilerine göre RSI 38’de yer alırken Stokastik RSI 68’de bulunuyor. Öte yandan Müthiş Osilatör zayıf momentumu işaret ediyor.

BitTorrent Token (BTT)

Tron-Binance ortaklığı ile hayata geçirilen projenin ürünü olan BTT, gün içerisinde %7’nin üzerinde düşüş yaşadı. BTT, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00250 dolardan işlem görüyor. BTT, Holo gibi Türkiye’de yoğun ilgi gören kripto paralardan biri olarak biliniyor. Ancak düşüşün etkisi ilgiyi azalttı ve işlem hacimlerinde kayıplara yol açtı. BTT’nin son 24 saatlik işlem hacmi %20’nin üzerinde düşüş gördü. BitTorrent, 0.014 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini 5 nisanda görmüştü. BTT, boğa koşusunda inanılmaz bir ivme ile yükselmişti ancak bu artış düşüşün de sert olmasına zemin hazırladı. Destek bölgeleri inşa etmeden yukarı tırmanan BTT, şu an ATH seviyesinin %81 gerisinde.

BTT günlük grafiklerinde RSI 40 seviyesinde yer alıyor. Momentum göstergesi 0’ın hemen altına bulunuyor. Holo gibi BTT de işlem hacmi yoksunluğu ile savaşıyor. Ancak piyasanın iyileşme evresinde olduğunu göz önüne alırsak bu kripto paralar önümüzdeki günlerde ilgi çekebilir ve piyasa durumundan yararlanabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar