X

Chiliz Coin Son Durum! City Token, PSG Token, Trabzonspor Fan Token!

Trabzonspor Fan Token neden düşüyor? Fan tokenlerdeki düşüşün sebepleri ve kısa vadeli beklentiler!
22:45
7 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Türkiye’de ligin bitmesi 2 haftadan az kaldı ve bu senenin şampiyon şimdiden belli oldu. Trabzonspor Fan Token önemli bir düşüş yaşadı. Fan tokenlerde beklentiyi satın alıp, olay gerçekleştiğinde satış yapmak genellikle kazançlıdır. TRA için de durum bundan ibaretti.

Trabzonspor Fan Token

3 Nisan tarihinde 9 dolar ile zirveye ulaşan Trabzonspor Fan Token bugünlerde 30 Ekim’de gördüğü fiyata kadar gevşedi. Takımın şampiyonluk ihtimali arttıkça fiyatının da yukarı çıktığını gördük. Tabi ki TS’nin zaferi kesinleştiğinde aniden düşüş başladı. Kripto para piyasaları genellikle beklentilerin alınıp, haberlerin satıldığı bir yerdir. 22 Mayıs tarihinde lig de sona ereceği için TRA Token’i besleyecek çok ciddi bir gelişme yok. Fiyatın yaptığı dip tamamen temelden geliyor.

TRA Fan Token için içeride olanların en büyük beklentisi büyük bir tepki alımının gelmesidir. Belki de şampiyonluk resmi kutlamalarına fan token yatırımcıları da eşlik eder ve ani hareketler görebiliriz. Büyük kırmızı mumların yerini cılız yeşiller almaya başladı. Satış baskısı şimdilik bitmiş görünüyor.

Chiliz Coin Son Durum

CHZ, Bitcoin’in son yaşadığı düşüşten fazlasıyla etkilendi. 25 Ocak itibariyle elde ettiği kazanımları kaybeden fiyat bugün yeniden Ocak ayındaki fiyatı olan 0,17 dolara düştü. Chiliz Coin, 12 Kasım zirvesinden sonra %70’e yakın değer kaybetti. Yükseliş için umutlar 0,188 doların yeniden aşılmasına bağlı. Bitcoin’in 36.000 dolara tutulmasıyla toparlanma sinyalleri geliyor. CHZ, yeşile dönen piyasaları fırsat bilerek bu bölgeyi hedefleyebilir.

Manchester City Fan Token (CITY) bugün piyasanın aksine %5 yükseldi ve 8,69 dolardan alıcı buluyor. PSG Token ise 8,54 dolara düştü. PSG Token 9 Ağustos tarihinde 49,64 dolar ise zirveye ulaşmıştı. Bugüne kadar yaşadığı kayıplar onu 21 Haziran’daki dip seviyenin altına taşıdı. Toplamda %83 değer kaybeden PSG, 8 dolar psikolojik desteğinin üzerinde tutunmak zorunda aksi taktirde daha da düşüş görebiliriz. Mart ayındaki toparlanma TRA’da olduğu gibi PSG için de bir çıkış fırsatı sunmuştu. Dip yapan fiyatların lig yeniden başladıktan sonra tekrar toparlandığını görebiliriz. Fan tokenleri biraz da sezonluk yatırımlar olarak görmek gerekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar