X


Chiliz (CHZ), GAL Yükselişi İle Yeniden Hareketlendi: CHZ Fiyatı İçin Kritik Seviyeler

CHZ fiyatı için kritik noktalar.
13:29
15 Mayıs 2021

Süper Lig içerisindeki rekabet kıyasıya devam ederken, Galatasaray’ın taraftar tokeni GAL inanılmaz bir yükseliş yakaladı. GAL, son 24 saat içerisinde %131 yükseliş elde etti ve tüm zamanların rekorunu kırdı. GAL fiyatının bu yükselişi ise Chiliz (CHZ) fiyatını da hareketlendirdi.

GAL Yükselirken CHZ Fiyatı da Buna Eşlik Etti

GAL bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 30 dolardan işlem görüyor ve şampiyonluk beklentisi ile ciddi bir yükseliş kaydetti. GAL fiyatının bu hareketliliği ise önemli bir desteği kaybeden CHZ için de tam olarak can simidi oldu.

CHZ, 13 Mayıs tarihinde 0,39 dolar seviyesine kadar çekildikten sonra büyük bir panik yaratmıştı ve yatırımcılar kritik 0,50 dolar desteğinin altına inilmesinden sonra düşüşün derinleşeceğinden endişe etti. Şimdi ise GAL haberi CHZ için ciddi bir hacim yarattı. CHZ fiyatı son 24 saat içerisinde %13 yükseliş elde etti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

CHZ Fiyatı İçin Kritik Seviyeler

CHZ bu yükseliş ile 0,50 dolar seviyesinin üzerine yükselse de bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,49 dolardan işlem görüyor ve tam olarak destek üzerinde kapanış elde edemedi. CHZ yorumlarına bakıldığında ise popüler analist Crypto Kemal‘in kırılımın geldiğine işaret ettiği görülüyor.

Crypto Kemal, konu hakkında yayınladığı gönderisinde kendisinin alım yapamadığını ancak beklenen kırılımın geldiğini belirtti. CHZ’nin kritik seviyesinin 0,45 dolar bandına denk geldiğini gösteren analist, altcoin seçimi yaparken ise kesinlikle bunun yükselen yapıda hareket etmesine dikkat edilmesi gerektiğini hatırlattı.

Ünlü Analistten CHZ Yorumu

Dünyanın en ünlü kripto para analistlerinden ElijaBoom ise konu hakkında yaptığı açıklamada grafikte ters baş ve omuz formasyonu görüldüğünü ifade etti. CHZ’nin ciddi bir akümülayon yaşadığını ve bunun yakında biteceğini belirten analist, CHZ için fiyat hedeflerini ise 0,58 dolar ve 0,73 dolar olarak belirledi.

CHZ fiyatının 0,58 dolar üstüne çıkması ise ElijaBoom’un grafiğine göre büyük bir patlamayı beraberinde getirebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar