reklamı kapat

Changpeng Zhao, Binance İçin Beklenen Tarihi Açıkladı!

Binance, beklenen merkeziyetsiz kripto para borsasını Nisan ayında piyasaya sürecek.
21:00
4 Nisan 2019

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumunda olan Binance, merkezi bir platform olmasına rağmen 2018 yılında kendi merkeziyetsiz kripto para borsalarını (DEX) piyasaya süreceklerini açıklaması ile gündeme oturmuştu.  Binance’nin CEO’su Changpeng ”CZ” Zhao, Güney Kore içerisinde katıldığı Deconomy isimli etkinlik esnasında Binance DEX hakkında gelen sorulara da yanıt verdi ve beklenen platformun Nisan ayının sonlarında piyasaya sürüleceğini resmen açıkladı.

Binance, Büyümeye Devam Ediyor

CZ bunun yanı sıra merkezi ve merkeziyetsiz kripto para borsaları hakkında da açıklamalarda bulundu ve ”merkeziyetsiz platformların” geleceğin ta kendisi olduğunu dile getirdi. CZ, merkeziyetsiz bir kripto para platformu piyasaya sürecek olmanın yanı sıra, aynı etkinlikte yaptığı bir başka açıklamasında Singapur içerisinde yeni bir itibari para – kripto para borsası da piyasaya süreceğini açıkladı.

CZ ilk olarak geçtiğimiz Şubat ayının sonlarında Binance DEX’in test ağının piyasaya çıktığını duyurdu ve kullanıcıların cüzdan oluşturup platform üzerinde alım satıma başlayabileceğini açıkladı. Platform güvenli bir merkeziyetsiz yazılım ve buna ek olarak donanım cüzdanlarına sahip olması açısından oldukça büyük bir ilgiyle bekleniyor.

Binance’nin kripto para cüzdanı olan Trust Wallet de borsa ile entegre hale getirilecek ve Ledger Nano S’den sonra borsa ile etkileşime sahip ikinci kripto para cüzdanı olacak. Binance özellikle 2018 yılının başlarından bu yana inanılmaz bir ivme ile büyüdü ve şuan piyasanın liderlerinden birisi konumuna yükseldi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun