Reklam

Cardano Analist Görüşleri: ADA Fiyat Beklentileri

Deneyimli analist, Cardano görüşlerini aktardı.
22:37
8 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para birimi Cardano (ADA) analistlerin görüşlerine göre önemli bir dönemecin eşiğinde işlem görüyor. Alonzo hard forkunun ardından Cardano ekosistemindeki gelişmeler henüz ADA fiyatına etkili bir şekilde yansımadı.

Uzman Analistin Cardano Beklentisi

Twitter’da büyük bir kitleye hitap eden InvestAnswers, Cardano grafiğinin bir Death Cross hareketi sinyali verdiğini kaydederek 3 Aralık tarihini işaret etmişti. Ancak öngörü gerçekleşmedi. Aksine ADA‘nın Death Cross atağı 7 Aralık’ta hayata geçti. Eylül ayından kaydedilen benzer görünüm, Cardano‘yu düşüş evresine taşıdı.

Uzman analist, ADA için önümüzdeki dönemde herhangi bir olası Death Cross beklentisi bulunmadığını belirtti. Bunun yanı sıra deneyimli isim, açıklamayı bir ironi katarak Cardano beklentisinde açık kapı bıraktı. InvestAnswers’a göre Cardano’nun önümüzdeki dönemi belirli bir harita çizmiyor. Ayrıca Cardano için 1.35 dolarlık seviyeyi işaret eden analist, bu bölgenin büyük önem arz ettiğini aktardı.

Cardano, bu yılın başlarında olduğu gibi tekrar bir yükselme umudu taşıyor. Uzman analistin görüşleri Cardano yatırımcılarını ikiye ayırırken ADA varlıklarını satma ve elinde tutma kararı konusunda belirsizlik sürüyor. Öte yandan ADA, bu kritik anda boğaların hakimiyeti ile yükseliş hareketi başlatırsa kazançların büyük olması bekleniyor.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson Yorumları

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, ağ ve ADA fiyatı ile ilgili yorumları spekülasyon olarak değerlendirirken FUD vurgusu yapıyor. Başarılı CEO, geçtiğimiz dönemde de ADA hakkında açıklamalarda bulunurken fiyat vurgusu yerine çalışmalarından ve mühendislik altyapısından bahsetti. Cardano ağı Alonzo hard fork‘u ile akıllı sözleşme entegrasyonu yeteneği kazandı. Akıllı sözleşme platformu, DeFi protokollerine ev sahipliği yaparken geliştirme çalışmalarına son hızda devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar