Bugün Yüzde 100’ün Üzerinde Artan Altcoinler! Peki Polkadot, Solana, NEAR Fiyat Tahminleri Ne Durumda?

Bugün paranızı ikiye katlayabilir veya sıfıra çekebilirdiniz, peki ama nasıl? Polkadot, Solana, NEAR yatırımcıları ne yapmalı?
21:30
24 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bitcoin iki gündür geri dönüş sinyalleri veriyor ve altcoinlere ciddi yükseliş imkanları tanıyor. Bugün %100’ün üzerinde artış gösteren altcoinler yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Eğer bu az bilinen tokenler sayesinde sermayenizi ikiye katlayamadıysanız Polkadot, Solana, NEAR için güncel fiyat tahminlerine mutlaka göz atın. İşte günün en fazla kazandıranları ve Polkadot, Solana, NEAR fiyat analizleri sizlerle!

Polkadot (DOT)

Ethereum 4.100 doları geçerken Polkadot, Solana ve NEAR bir Noel hediyesine dönüştü. Yatırımcılarının yüzü şimdilik gülüyor. Poladot 20 Aralık’ta 15 haftanın en düşük seviyesini gördü. Bununla birlikte, boğalar 24,31 dolarlık desteği sağlamlaştırdı. Böylece, DOT 21 Aralık’ta bir aşağı kanal kopuşuna tanık olana kadar üst kanalı (yeşil) birkaç kez yeniden test etti.

DOT, yalnızca dört gün içinde (20 Aralık’ın en düşük seviyesinden) %26.07’lik bir yükseliş kaydetti. Ayılar, 20 günlük direnci 29,9 dolar seviyesine çekti. Yazı hazırlandığı sırada fiyat bu direnci yeniden test etmeye hazırlanıyor ve 28,83 dolardan alıcı buluyor.

Solana (SOL)

SOL, 187.5 $ seviyesini yakalarken düşen kama (yeşil) kopuşundan sonra ters bir baş ve omuz paterni gördü. Boğalar, son sekiz gün boyunca bu seviyeyi test ederken daha yüksek dipleri işaretledi. Yükseliş, 200-SMA ile çakışan 192,6 dolarlık dirence bağlı en yakın destek ise 187,5 dolar ve yazı hazırlandığı sırada Solana 192,6 dolar direncini aşarak 193 dolara çıktı.

RSI, son dört gün içinde daha yüksek dip seviyeleri kaydettikten sonra yükseliş eğilimi gösterdi. Fiyat eğer 192,6 doların üzerinde tutunabilirse ATH testine kadar giden bir yolculuk başlayabilir.

Near Protocol (NEAR)

NEAR, aşağı kanalda salınım yaptıktan sonra, son sekiz günde oluşan çift dipten çıktı. Özellikle 8,2 dolarda güçlü bir destek buldu. NEAR, 20 Aralık’ın en düşük seviyesinden %82,76 gibi şaşırtıcı bir yükselişle 24 Aralık’ta ATH’sini daha yukarı çekti. Yazı hazırlandığı sırada, 20-50-200 SMA’sının üzerinde 14.595 dolardan işlem görüyor.

RSI aşırı alım bölgesinin derinliklerindeydi ve tek taraflı bir yükseliş tercihi sergiledi. Ayrıca, DMI önceki analizi yeniden doğruladı. Bununla birlikte, Hacim Osilatörü son iki gün içinde daha düşük seviyelere işaret etti. Fiyat buradan küçük çaplı düzeltmelere yeltenebilir.

Bugün Yüzde 100’ün Üzerinde Arttılar!

Az sayıda yatırımcısı bulunan ve fiyatlarını ikiye katlayan altcoinler de bulunuyor. Genellikle son derece düşük hacimlere sahip olan bu altcoinler hızlı yükselip aynı şekilde hızlı biçimde düşüşe geçebiliyor. Bu yüzden yapacağınız yatırımları paranızı kaybetme riskini göze alarak yapmalısınız.

  • ShibRWD (SRWD): Güne %165 yükselişle devam ediyor. Hacim ise sadece 1,2 milyon dolar ve piyasa değeri 2 milyon doların biraz üzerinde bulunuyor. Aralık ayında listelenen bu token 10 kattan fazla fiyatlama yaptı. Ancak riski en üst düzeyde.
  • NearPad (PAD): Launchpad bugün %122 artış gösterdi.
  • CakeSwap (CAKESWAP): Sadece 200 bin dolar hacimle %100’ün üzerinde artış yaşadı. Birkaç yatırımcı satış yapmaya başlarsa fiyat büyük ihtimalle eksiye dönecektir.

Bu denli yükselişle iştahınızı kabartabilir ancak her gün %99,9 düşüş yaşayan kripto paralarla da karşılaşıyoruz. Örneğin bugün DOPX yatırımcılarının tüm sermayesini sildi ve %99,94 oranında düşüş yaşadı.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar