X


Bu Kripto Para Yatırımcısı, 20 Dolarlık Yatırımının 1 Trilyon Dolar Olduğunu Gördü

Bir kripto para yatırımcısı 20 dolarını trilyon olarak gördü!
11:21
23 Haziran 2021

Kripto para piyasası özellikle son 1 aydır inanılmaz bir düşüş trendinde ve Bitcoin’in (BTC) aylar sonrasında 30.000 dolar altına çekilmesi de bunun kanıtı.

Bitcoin Sert Düşerken Bu Yatırımcı Trilyonları Gördü

Bitcoin fiyatı kritik destek 30.000 doların altına geçici olarak çekilerek ayı piyasasının gelmekte olduğunun sinyalini verdi. Bu aylarda yatırımcılar genellikle dudak uçuklatan zararlar ile anılsa da Coinbase’deki bir hata, bir kullanıcının bunun tam tersini yaşamasını sağladı.

ABD’den bir hemşire olan Chris Williamson, geçtiğimiz hafta Coinbase kripto para borsasında hesap açarak 20 dolarlık bir yatırım yaptı. Williamson’ın yatırım olarak Rocket Bunny (BUNNY) isimli bir kripto para birimini tercih ettiği ifade edildi. Williamson, 20 dolarlık alımı yapıp uyuduktan sonra ise sabah yaşadığı şey ile şaşkına döndü.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

1 Trilyon Dolar Değerinde BUNNY!

Williamson sabah uyandığında standart bir şekilde kripto para portföyünü kontrol edip uyumaya geri dönecekken inanılmaz bir şey gördü. Kullanıcının BUNNY bakiyesinin toplam değeri $1,184,154,683,482 olarak yansıtılıyordu. “Gerçek anlamda yataktan düştüğünü” ifade eden Williamson, kısa süreliğine de olsa hesabında 1 trilyon dolardan fazla para olduğunu gördü.

Bu bakiyesini çekemediğini veya alım satım yapamadığını belirten Williamson, direkt olarak Coinbase ve BUNNY takımı ile iletişime geçti. Bir Coinbase temsilcisi ise bunun teknik bir sorun olduğunu belirterek bakiyesinin 20 doları aşmadığını söyledi. Aslında Coinbase üzerinde daha önce de benzer sorunlar görüldü.

Nisan 2020’de ortaya atılan bir örnekte, Coinbase Pro üzerinde 306 milyon dolarlık toplam 42.000 BTC’nin sadece 0,18 dolara alındığı gösterilmekteydi. Bu da aynı Williamson’ın yaşadığı gibi teknik bir sorun olarak açıklandı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar