reklamı kapat

Bu İki DeFi Projesi Yakında Patlama Yaşayabilir

Hangi 2 DeFi projesi yükselişe gebe?
21:11
30 Eylül 2020

DeFi sektörü son haftalarda nispeten bir geri çekilme yaşasa da bu sektördeki kripto para fırsatlarının bitmediği bilinen bir gerçek. Piyasaya giriş yapan yeni DeFi coin’lerinin yanı sıra halihazırda piyasada bulunan ancak yükseliş trendini bekleyen iki kripto para birimi, teknik analize göre yakında bunu elde edip önemli yükselişler yaşayabilir gibi gözüküyor.

DIA, Yükselişe Göz Kırpıyor

Bu projelerin ilki aynı Chainlink kripto para projesi gibi Oracle özelliğine sahip DIA olarak gözüküyor. DIA, 2 Eylül tarihinde 4,92 dolar seviyesine kadar çıktıktan sonra devamlı olarak düşüş yaşadı ve 24 Eylül tarihinde 1,17 dolar seviyesine kadar indi.

Yaşanan bu sert düşüşün devamında DIA’nın önemli bir destek noktasına çekildiği ve önümüzdeki günlerde 1,95 dolar ile 2,85 dolar seviyelerini zorlayabileceği görülüyor. 7 Eylül ve 21 Eylül tarihlerinde test edilen söz konusu seviyelerin yine test edilmesi durumunda fiyat bir kere daha 3 dolar üstüne çıkabilir.

Mantra DAO, Eski Seviyelere Ulaşabilir

Dikkat çeken ikinci kripto para biriminin ise 15 Eylül tarihinde 0,26 dolar desteğinin altına çekilen Mantra DAO (OM)  olduğu görülmekte. 25 Eylül tarihinde 0,164 dolar seviyesine kadar çekilen OM, RSI’ye  göre pozitif ayrışmaya sahip ve sadece bu indikatör fiyatın 0,26 dolar bölgesinin üstüne yeniden çıkmasını sağlayabilir.

Şu an teknik analize göre hem OM hem de DIA’nın yükseliş trendinde olduğu gözüküyor. İki önemli DeFi projesinin piyasanın genel gidişatına rağmen yükseliş elde etmesi mümkün. Yine de Bitcoin’in yaşayacağı sert bir düşüş bu trendi yarım bırakabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

  • Özcan
    4 hafta önce

    Deex coin de defi olacak uniswap la anlaşıldı lansman öncesi son alış fırsatları var admin kulak arkası yapma

    2