reklamı kapat

Bu 5 Proje Yakında Binance Tarafından Listelenebilir Mi?

Binance bu 5 DeFi projesini listeleme potansiyeline sahip.
18:46
24 Ağustos 2020

Binance ve Coinbase kripto para borsalarının herhangi bir projeyi listelemesinden sonra bunun hiç olmadığı kadar hızlı bir artış yaşadığı bilinen bir gerçek. Binance özellikle son aylarda listelemelerinde artışa gitti ve listelediği her projeye minimum %20 yükseliş getirdi. Yatırımcılar Binance’in listelemelerini duyurusu yapılmadan yakalamak istese de bu herhangi bir çalışma olmadan mümkün değil gibi gözüküyor.

Yine de sektörde Binance veya diğer büyük borsalar tarafından listelenme potansiyeline sahip kripto para projelerinin altyapısal gelişmelere bakılarak tespit edilebildiği biliniyor.

Binance’in özellikle rakip kripto para borsaları tarafından listelenen ve gelecek vaat eden projelere önem verdiği, bunları geç de olsa listelediği biliniyor. Peki şu an için sektörde Binance’in dikkatini çektiği düşünülen hangi DeFi projeleri mevcut?

Binance’in Listeleyebileceği 5 Proje

TOP ICO tarafından hazırlanan raporda, UMA (UMA), Reserve (RSR), bZx (BZRX), Akropolis (AKRO) ve Gnosis’e (GNO) dikkat çekildi. Her biri farklı bir özelliğe ve merkeziyetsizliğe sahip olan bu projelerin birçoğu Uniswap, Bittrex ve Kucoin gibi kripto para borsalarında listelenmiş durumda.

Özellikle bZx ve Akropolis’in Binance tarafından çoktan listelenmiş olması bekleniyordu ancak bu beklenti henüz gerçekleşmedi. Binance‘in yukarıdaki projelerden birisini listeleyeceğine dair herhangi bir resmi açıklama olmasa da sektörün gidiş yönünü tahmin etmek çok da zor değil ve şu an DeFi projeleri kesinlikle revaçta.

Binance listelemelerine önümüzdeki haftalarda da devam edeceğinin sinyallerini verdi ve bu projelerden birisi yakında adından söz ettirebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.