X


Bu 2 Yeni NFT Projesi Düşüşlerde Bile Yatırımcısının Yüzünü Güldürebilir!

Popüler analistlerden Joe Parys de büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü 2 yeni NFT projesini takipçileri ile paylaşıyor.
15:00
21 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para birimleri ve Bitcoin’lerde düşüşler devam ederken yatırımcılar kazanç sağlamak için ekosistemin farklı alanlarına yöneliyor. Bu noktada NFT’ler önemli bir seçenek olarak değerlendiriliyor ve popüler analistlerden Joe Parys de büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü 2 yeni NFT projesini takipçileri ile paylaşıyor.

İçerik Rehberi

SüperGucci

Analistin bahsettiği ve yüksek potansiyele sahip olduğunu düşündüğü ilk yeni NFT projesi SUPERGUCCI. Gucci ve Superplastic arasında çığır açan bir işbirliği olarak lanse edilen SUPERGUCCI, Gucci’nin tasarım başkanı Alessandro Michele ve sanatçılar Janky & Guggimon tarafından ortaklaşa oluşturulan 3 bölümlük NFT serisi. Her NFT, klasik Gucci desenlerini içerecek ve Gucci’nin İtalya’daki kendi seramikçileri tarafından el yapımı özel 8 inç uzunluğunda beyaz seramik SUPERGUCCI SuperJanky heykeli ile birlikte sunulacak.

Gucci’nin web sitesi bu NFT’leri yayınladı ve yapılan açıklamalara göre şimdiden 41.000’den fazla görüntülendi. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda ise, “Superplastic ve House tarafından yaratılan ilk 10 süper Gucci NFT, zaman ve mekan sınırlarını aşan, metaverse’de vizyoner bir deney yolunu temsil ediyor” sözleri kullanıldı.

Yapılan açıklamalara NFT sadece 250 adet üretilecek ve 1 Şubat’ta satışa sunulacak. Buna ek olarak NFT’lerin fiyatları henüz bilinmiyor ancak analist projeye çok güvendiğini çünkü Gucci’nin dünyanın en büyük markalarından biri olduğunu ifade ediyor.

Crocs

Analiste göre düşüş zamanında kazandıracak ikinci NFT projesi Crocs. Crocs, kendi dijital varlıklarını başlatma planları ile USPO’da bir ticari marka başvurusunda bulundu. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılması ancak başvuru dosyası, şirketin dijital giyilebilir ürünler ve NFT Koleksiyonları peşinde olduğunu gösteriyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar