X


BtcTurk’ten Kullanıcılarına İki Büyük Sürpriz

BtcTurk, BtcTurk | PRO kullanıcılarına yönelik iki büyük kampanya düzenliyor. 
12:06
31 Aralık 2020

Kripto para alım satım platformu BtcTurk, BtcTurk | PRO kullanıcılarına yönelik iki büyük kampanya düzenliyor.

Bitcoin ve kripto paraların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği Türkiye’nin ilk ve dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para alım satım platformu BtcTurk, yeni yıla özel iki büyük sürpriz ile BtcTurk | PRO kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

BtcTurk, Yeni Yılda Tüm İşlem Ücretlerini Sıfırladı

Türkiye kripto para piyasasında gerçekleştirdiği katkılar ve 2013 yılından bu yana yaptığı yatırımlar ile Türkiye’nin dijital ekonomisine katma değer sunan BtcTurk, 7 kıtadaki 1.4 milyonu aşkın kullanıcısını mutlu etmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

BtcTurk, yeni yıla özel olarak 31.12.2020 saat 21:00 ila 01.01.2021 saat 06:00 aralığında gerçekleştirilen tüm işlem çiftlerinde komisyon ücretini sıfırladığını açıkladı. BtcTurk | PRO kullanıcılarından bu tarihler arasında gerçekleştirecekleri işlemlerden hiçbir işlem ücreti almayan BtcTurk, yeni yılda kullanıcılarına ücretsiz işlem fırsatı sunuyor.

BtcTurk, Bitcoin’in 12. Yılını Yarışmalarla Kutluyor

BtcTurk, işlem ücretini sıfırlamasının yanı sıra kullanıcılarına yönelik sürpriz yarışmalar yapmaya hazırlanıyor. Bitcoin’in başlangıç bloku’nun (Genesis Block) 12. yıl dönümüne özel olarak 3, 4 ve 5 Ocak 2021 tarihlerinde @btcturkprotr ve @btcturkpro twitter hesaplarında #Bitcoin12Yaşında hashtagi ile BtcTurk | PRO logolu Ledger Nano X ödüllü yarışmalar gerçekleştirilecek.

Yapılan açıklamalara göre, BtcTurk’ün @btcturkprotr ve @btcturkpro twitter hesapları üzerinden sorulacak sorulara doğru cevabı en hızlı veren ilk iki kişiye toplamda 12 adet BtcTurk | PRO logolu Ledger Nano X hediye edilecek.

Yarışmaya katılım koşullarına buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar