BtcTurk, Türkiye Bilişim Vakfı İle Ortaklığa Vardı!

BtcTurk, Türkiye Bilişim Vakfı’nın ana sponsorlarından biri oldu. 
16:06
29 Eylül 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Türkiye’nin ilk kripto para alım satım platformu konumunda olan BtcTurk, Türkiye Bilişim Vakfı’nın ana sponsorlarından biri oldu.

İçerik Rehberi

Yeni Ortaklık

Yapılan bir basın açıklamasına göre dünyanın dördüncü kripto para borsası BtcTurk, globalleşme sürecinde, uluslararası rekabete dayanma gücüne kavuşmuş bir ülke olma yolundaki Türkiye’nin geleceği için çalışmalar yapan Türkiye Bilişim Vakfı’nın başarısına destek olmak için önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Öte yandan Türkiye Bilişim Vakfı’nın diğer sponsorları arasında Eczacıbaşı Holding, Samsung Türkiye, Xerox Türkiye, e-Güven AŞ ve SAS Türkiye gibi önemli isimler de yer alıyor.

Konuyla ilgili açıklamalar yapan Btcturk CEO’su Özgür Güneri şu ifadeleri kullandı.

Blockchain ile kripto para bazlı teknolojileri üreten ve kullandıran bir şirket olarak faaliyet gösteriyor, hem ülkemizin hem sektörümüzün geleceği için yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu noktada 1995 yılından bu yana ortaya koyduğu projelerle Türkiye’nin bilgi ve iletişim teknolojileri alanında ilerlemesi için çalışmalarını sürdüren Türkiye Bilişim Vakfı ile yollarımızın kesişmesinden ve gelecek projelerine katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. BtcTurk olarak öncelikli hedefi, bilgi toplumuna giden süreci hızlandırmak olan Türkiye Bilişim Vakfı ile yaptığımız iş birliği sayesinde pek çok çalışma gerçekleştireceğimize yürekten inanıyorum.

Bunlara ek olarak Btcturk konuyla ilgili paylaşılan basın bülteninde, “Ülkemizin bilgi toplumuna erişiminde büyük bir sorumluluk üstleniyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bunların yanı sıra BtcTurk, Kadın ve Erkek Futbol Milli Takımlarının ana sponsoru olduğunu Ağustos ayında açıklamış ve spor konusunda da büyük bir adım atmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar