reklamı kapat

%15 Bonuslu Coinseed ICO’su 20 Mart’ta Başlıyor

19 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

New York merkezli finansal teknoloji startup’ı Coinseed, kullanıcıların birikimlerini kripto paralara yatırabildiği uygulamasının tüm dünyada faaliyete geçtiğini duyurdu. Öte yandan 20 Mart’ta başlayacak Coinseed ICO’sunda whitelist’e kaydolan erken yatırımcılar için %15 bonus fırsatı bulunuyor.

Piyasada kripto paralarla yakinen ilgilenen, ancak kripto para yatırımı yapmakta zorlanan büyük bir kitle bulunuyor. Coinseed bu kitlenin yatırım sorununa çözüm getirme amacıyla kuruldu. Bu kitleye dahil insanların geneli, başlangıçta öğrenme maksatlı küçük miktarlarla kripto para yatırımına başlıyor. Coinseed kurucu ortağı Del Davaasambuu konuyla ilgili olarak şu cümleleri sarf ediyor:

“Uygulama kullanıcılarımızın büyük bir çoğunluğu kapımızı çalıp küçük miktarlarda kripto para satın alımını çocuk oyuncağıymışçasına kolaylaştıran bir çözüm arayışında olduklarını dile getirdi. Coinseed uygulamasıyla bunu başardığımızı ve bu işlemin artık sorunsuz bir şekilde yapılabileceğini düşünüyoruz. Sözün özü tüm dünyaya yarattığımız bu sistemi deneme şansı sunuyoruz.”

Coinseed uygulamasını (IOSAndroid) kullanarak piyasadaki en popüler kripto paralara hızlı ve kolay bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. Hem hesabınızı fonlamak hem de portföy oluşturmak için gereken süre 5 dakikadan fazlası değil. Uygulamanın en göze çarpan özelliklerinden biri de kullanıcıların portföylerini saniyeler içinde tamamen değiştirebiliyor olması. Özel anahtarların ve dijital cüzdanların olmayışı bunu mümkün kılıyor (portföyler platformda tutuluyor). Yalnızca bu özellik bile Coinseed’in potansiyelinin küresel piyasada önemli ölçüde artması için yeterli bir sebep. Halihazırda küresel piyasanın katılımcıları Coinseed uygulamasına büyük bir rağbet gösteriyor.

Coinseed uygulaması bununla birlikte pek çok kullanıcının iki büyük kanayan yarasına merhem oluyor: Erişilebilirlik ve fonların güvenliği. Kripto para yatırımcılarının büyük bir çoğunluğu kripto paralarını fiziksel paraya çevirmekte güçlük çekiyor. Coinseed kullanıcıları içinse para çekme işlemi oldukça kolay. Fonların güvenliği ise bir başka önemli sorun – özellikle de teknolojik bilgisi kısıtlı yatırımcılar için. Coinseed; Mint, Venmo, Acorns ve Transferwise gibi platformların aldığı güvenlik önlemlerinin aynısını kendi platformu için alıyor. Şirket bunun yanı sıra çoklu imzalı soğuk cüzdanlarda tuttuğu kripto paraları güvence altına almak amacıyla en son teknolojilerden faydalanıyor.

Coinseed ICO

Coinseed ICO’su kripto para kurtlarının ilgisini çekecek özel ve yüksek kazançlı tekliflerle zenginleştirildi. “Piyasada daha önce görülmemiş birçok özellik fikriyle yola çıkıp bu özellikleri uygulamamıza entegre ettik ve piyasada engin tecrübeleri bulunan danışmanlar ve çalışma arkadaşları edindik. Bu işe gerçek anlamda soyunduk ve müşterilerimize karlı bir kazanç sistemi sunuyoruz. Geliştirdiğimiz token yapısının ve teklifinin reddedilmesi zor bir kombinasyon olduğunu düşünüyoruz.” Son olarak Coinseed’in ön satış kampanyasında 200 bin dolar yatırım toplandığını belirtmekte fayda var. 20 Mart’ta başlayacak Coinseed ICO’sunda proje ekibinin yatırım hedefi ise 10 milyon dolar. Bu cazip projeye dair daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz.

Coinseed ICO – Twitter – Telegram

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.