reklamı kapat

“Bitcoin Kahini”nden Kritik Bitcoin İtirafı: Fiyat Daha Düşecek Mi?

Peter Brandt önemli bir Bitcoin açıklamasında bulundu.
17:21
4 Eylül 2020

Geleneksel piyasalarda 40 yılın üzerinde tecrübeye sahip olan Peter Brandt, Bitcoin’in üç parabolik yükselişini de doğru tahmin ederek sektörde “Bitcoin Kahini” olarak anılmaya başlandı. Peter Brandt’ın daha önce Ripple ve Ethereum hakkında yaptığı fiyat tahminlerinin de yerine gelmesi kendisine olan ilgiyi arttırdı.

Lider kripto para birimi Bitcoin dün oldukça sert bir düşüş yaşadı ve bütün piyasa şu an panik moduna giriş yaptı. Brandt da tam olarak bu olaydan sonra yaptığı açıklamada Bitcoin yatırımcıları için çok kritik bir uyarıda bulundu. Brandt, bir takipçi tarafından gelen soruya yanıt vererek Bitcoin yatırımını sonlandırdığını itiraf etti.

Peter Brandt’den Bitcoin İtirafı

Kişisel olarak son iki gün içerisinde hisse senetleri, döviz ve BTC yatırımlarını tamamen bitirdiğini ve çıkış yaptığını açıklayan Brandt, yeni yatırımını da duyurdu. Brandt, dün ciddi bir yükseliş elde eden ABD Dolarına geçtiğini açık açık belirtti.

Brandt’ın Bitcoin yatırımını sonlandırdığını açıklaması kesinlikle önemli bir ipucu. Bu gelişme önümüzdeki günlerde de BTC’de düşüşün devam edip Doların güçlenebileceğine işaret ediyor.

Bitcoin fiyatında düşüş bekleyen tek kişi ise Brandt değil ve başka analistler de benzer açıklamalarda bulundu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.