X


Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi

BTC, ETH, ADA, BNB ve DOGE fiyatında son durum.
21:00
4 Temmuz 2021

Piyasa değeri sıralamasına göre en büyük ilk 10 kripto para, yeşil bölgede işlem görürken ve boğalar kontrolü tamamen ele geçirme girişimlerinde bulunuyor. Ancak liderin 35.000 dolarlık bölgedeki seyrinin sürmesi yukarı yönlü kırılmanın önündeki en büyük engel olara göze çarpıyor.

Bitcoin (BTC)

Coinmarketcap verilerine göre lider kripto para Bitcoin (BTC), son 24 saatte %2.95 artarak 35.000 dolar seviyesini aştı. BTC 35.000 dolarlık fiyat bölgesinde sabitlenirken birçok altcoin yükseliş momentumu kazandı. Lider kripto para birimi Bitcoin’in önündeki kritik direnç seviyesi 40.000 dolar barajı olarak kaydedildi. BTC fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 35.500 dolardan alım satım işlemi görüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ethereum (ETH)

En popüler ikinci kripto para Ethereum (ETH), Bitcoin’e karşın daha yüksek bir oranla fiyat artışı gördü. ETH, son 24 saatte %4.96’lık artışla 2.400 dolar sınırına dayandı. ETH boğaları bu seviyeyi kırmayı başarırsa, en yakın direnç noktası 2.950 dolarda bulunuyor. Öte yandan olası bir satış baskısında ayılar pozisyonlarını güçlendirebilir. Bu olası geri çekilme hareketinde Ethereum fiyatı 1.730 dolara varan düşüşler görebilir. En büyük altcoin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2.360 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Cardano (ADA)

Popüler kripto para Cardano (ADA), %4’ün üzerinde bir artış yakaladı. ADA, gün içerisinde 1.45 dolara dokundu ve önemli bir sekansa imza attı. Popüler altcoin, 1.33 dolar seviyesinden yukarı sıçrayarak yükseliş ivmesi kazandı. Ancak düşük işlem hacmi, ADA’nın bir sonraki kritik direnç noktası olan 1.64 dolarlık seviyeyi hedefleyen bir fiyat hareketinde önündeki engel olabilir. ADA, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1.44 dolardan işlem görüyor.

Binance Coin (BNB)

BNB, son 24 saatlik zaman diliminde %4.84 fiyat artışı kaydetti. Binance Coin, gün içerisinde 300 dolarlık kritik direnç noktasını aşarak yükselişe ivme kazandıracak önemli bir fiyat hareketine imza attı. BNB, 300 doların üzerinde yükseliş için pozisyon biriktiriyor. BNB boğalarının bir sonraki kritik durağı 340 dolarlık direnç bölgesi olarak göze çarpıyor. BNB, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 309 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin, düne göre %1’lik fiyat artışıyla kripto para piyasasında sessiz kalan altcoin’lerden biri oldu. DOGE, fiyat kırılmasını tehdit edebilecek dar bir fiyat aralığında işlem görüyor. DOGE fiyatı şu an 0.289 dolarlık direnç noktasına yakın seyrediyor. DOGE boğaları bu seviyeyi aşabilirse fiyat 0.32 dolar bölgesine taşınabilir. DOGE, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.24 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar