X


Bitcoin (BTC), Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve Polkadot (DOT) Fiyat Analizi ve Yorumları

Bitcoin, Cardano, Binance Coin ve Polkadot fiyatında son durum.
19:30
25 Eylül 2021

Hafta sonu itibarıyla ilk 10 kripto para biriminin tamamı yeniden yeşil bölgeye dönüş yaptı. Geçtiğimiz hafta kaydedilen gelişmelerde lider kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı baskılanmaya çalışıldı. BTC 39.000 dolara kadar geriledi haftada 42.000 dolarlık fiyat bandına tutunarak başarıyla güvenli bölgeye giriş yaptı. Altcoin‘ler kritik destek noktalarından yukarı sıçrarken hafta sonunu yeşil bir görünümle sürdürüyor.

Bitcoin (BTC)

Lider kripto para birimi Bitcoin son 24 saatlik zaman diliminde %3’ün üzerinde artış kaydetti. Sıçramaya rağmen Bitcoin’in ana direnç bölgesi 48.500 dolardan epey uzak olduğu da dikkate alınması gereken noktalardandır. Bununla birlikte satıcılar piyasada daha fazla söz sahibi olursa düşüş derinleşebilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Lider 40.000 doların altına sarkarak 37.000 dolarlık fiyat bandına gerileyebilir. Lider kripto para Bitcoin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 42.424 dolardan işlem görüyor.

Cardano (ADA)

Popüler kripto para birimi Cardano (ADA), %10 artışla günün en çok kazandıranları arasında yer aldı. 2.10 dolarlık desteğin başarıyla testinin ardından rotayı yukarı kıran ADA, güç toplama girişimlerinde bulunuyor. Olası senaryoda boğaların 2.80 dolarlık bölgeye tırmanması için 2.30 dolar ila 2.50 dolar arasında güçlü pozisyon alması gerekiyor.

Cardano grafikleri yükselişi gözler önüne sererken bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2.39 doların üzerinden alım satım işlemi görüyor.

Binance Coin (BNB)

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in yerel kripto parası Binance Coin (BNB), destek bölgesine yakın seyrediyor. Bu durum boğaların henüz inisiyatifi ele geçirmediğine işaret ediyor. Bununla birlikte BNB mevcut seviyesinin koruyamazsa 240 doların altına sarkan derin düşüşler görülebilir.

Binance Coin (BNB) bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 348 dolardan işlem görüyor. Binance’in karşılaştığı düzenleyici sorunları Binance Coin fiyatında baskılara neden oluyor. Ancak Binance‘in strateji değişikliği, kısa sürede dahi olumlu sonuçlar vermeye başladı.

Polkadot (DOT)

Popüler kripto para birimi Polkadot (DOT), gün içerisinde 32 dolara dokunmasına rağmen yükselişi sürekli kılamadı. DOT adına hayati öneme sahip 35 dolar bölgesinin henüz başarıyla geçilememesi işlerin iyiye gitmemesini işaret edebilir. Şu an için piyasada henüz baskın bir taraf yer almıyor. Ne satıcılar ne de alıcılar piyasaya yön verici herhangi bir ağırlık ortaya koymadı.

Polkadot (DOT) bu yazı kaleme alınırken 30 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar