X


“Bitcoin 2.0” Ripple’dan ABD’ye Çağrı

Ripple'dan Cory Johnson katıldığı röportajda önemli açıklamalarda bulundu.
08:00
30 Ekim 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ripple baş marketing stratejisti Cory Johnson XRP’nin Bitcoin’in steroidli hali olduğunu düşünüyor. Geçtiğimiz günlerde bir röportaj veren Johnson ilginç söylemlerde bulundu. Johson’ın sözlerinden bazı satır başları şu şekilde:

Bir yıl önce Ripple her 6 haftada 1 yeni müşteri kazanıyordu. Şimdi 1 müşteriyi 6 günde kazanıyoruz. Yani tüm olan biten gerçekten büyük bir fark meydana getirdi. Ama bence hala daha çok erken çünkü satış yapıyoruz. Yazılımımızı kullanan bankaların bir gün çok mutlu olacağını çünkü istedikleri netliği elde edeceklerini düşünüyorum. Bu harika hıza erişiyor olacaklar ve bu onları afallatacak. 5 günde tamamlanmasına alıştığınız bir şeyin şimdi 1 dakikadan kısa sürede tamamlandığını düşünün. Oyunun seyri tam bu noktada değişiyor. Atlı posta sisteminden e-maile geçiş yapılıyor.

Benim ve ekibimin ABD’li düzenleyicilerle yaptığı sohbetler pozitif sonuçlandı. Ancak düzenleyicilerin hızlı çalışmalarını ve açık bir dil kullanmalarını isterim, böylece Ripple gibi Blockchain’le çalışan şirketler ciddi, profesyonel, dürüst, adil ve yasal olduğumuzu anlayabilir.

Ripple temelde girişimci bir yazılım şirketi. Yazılım üretiyor ve bunu finansal kurumlara, en başta bankalar ve havale şirketlerine satıyoruz. Ve bazı ürünlerimizde bir kripto para kullanılıyor, XRP denen bir dijital varlık.

XRP’nin teknolojisi Bitcoin 2.0 gibi. Yani Bitcoin, ama daha hızlı hali. Bitcoin ve tonlarca elektrik tüketmiyor. Bitcoin ve Çinli madenciler tarafından kontrol edilmiyor. Ancak en temelde, değer taşımada kullanılan Blockchain temelli bir dijital varlık.

Kaynak: dailyhodl.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar