X


Binance’e Bu Sabah Yeni İşlem Çiftleri Geliyor!

Binance’e yeni işlem çiftleri eklenecek olan Nano ve OmiseGO'nun fiyatında büyük artış yaşandı.
23:32
2 Nisan 2019

Binance; Nano (NANO) ve OmiseGO (OMG) için 3 Nisan sabahı yeni işlem çiftleri açacağını duyurdu. İki kripto para da bu haber üzerine büyük bir fiyat artışı yaşadı.

İçerik Rehberi

Nano ve OmiseGO

Binance 3 Nisan sabahı Türkiye saatiyle 07.00’da NANO/USDT, OMG/USDT ve OMG/BNB işlem çiftlerinde işlemleri başlatacak.

Bu duyuru iki kripto paranın da fiyatını olumlu etkilemiş gibi görünüyor. Haberimizin hazırlandığı sırada Nano %26,50 artışla 1,45 dolardan işlem görüyor. OmiseGO ise %11,72 artışla 2,05 dolar değerinde.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

İşlem çiftlerinin borsada işleme başlamasıyla iki kripto parada da büyük bir volatilite gözlemlenebilir. Zira bazı yatırımcıların uzun süren ayı piyasası sebebiyle kripto para varlıklarını Bitcoin yerine fiyatı sabit USDT’de tuttuğu bir gerçek. Bu yatırımcılar için yeni işlem olanakları açılıyor. Sözün özü, iki kripto paranın yatırımcılarını ve Binance yatırımcılarını hareketli saatler bekliyor.

Binance’e üye değilseniz bu linkten olabilirsiniz.

Düzenleme: Haberin ilk halinde 3 Mart olarak geçen tarih 3 Nisan olarak düzeltilmiştir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar