X


Binance’de Şok İstifa! Şimdi Neler Olacak?

BinanceUS CEO'su Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla istifa ettiğini duyurdu.
23:09
6 Ağustos 2021
Binance'de Şok İstifa! Şimdi Neler Olacak?

Bir zamanlar Coinbase’in eski genel danışmanı olan Brian Brooks, kısa bir süre önce Binance.US’a CEO olarak atanmıştı. Brooks bugün Twitter’dan yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu.

BinanceUS CEO’su İstifa Etti

Brooks, istifasını bir tweet ile duyurdu. Yaptığı açıklamada çok fazla detaya yer vermeyen Brooks istifa nedeninin “Stratejik yön üzerindeki farklılıklar” olabileceğini işaret etti.

Brain Brooks istifa etti

BinanceUS CEO’su Brain Brooks istifa etti

Brain Brooks paylaştığı tweet’te şu ifadelere yer verdi:

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

“Selamlar kripto topluluğu. BinanceUS’daki CEO’luk görevimden istifa ettiğimi hepinizin bilmesini istiyorum. Stratejik yön konusundaki farklılıklara rağmen, eski meslektaşlarıma başarılar diliyorum. Heyecan verici yeni şeyler geliyor!”

Brain Brooks BinanceUS’a CEO olarak atanmasından sadece aylar sonra görevinden ayrıldı.

Changpeng Zhao Konu İle İlgili Açıklamada Yaptı

Brooks’un açıklamasından kısa bir süre sonra Binance CEO’su Changpeng Zhao konu ile ilgili bir açıklama yayınladı. Zhao, “bu istifanın BinanceUS müşterilerini hiçbir şekilde etkilemeyeceğini” söyledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar