Binance Yeni IEO’sunu Duyurdu!

Binance'in yapacağı yeni IEO belli oldu.
19:00
21 Ocak 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın lider kripto para borsalarından Binance, bir süredir ara verdiği IEO serisinde yeni girişimini duyurdu. Aslında Binance‘in IEO‘sunu yapmaya karar verdiği Wazirx, birçok kripto para yatırımcısının kulağında aşinalık oluşturacaktır.

Binance, WazirX IEO’sunu Duyurdu!

Binance, Hindistan merkezli kripto para borsası Wazirx’i geçtiğimiz 2019 yılı içerisinde satın almıştı. Binance’in o tarihlerde bununla ne yapılacağı tahmin edilememiş olsa da, şu an taşlar yerine oturmaya başladı.

Binance tarafından en alttaki tweet içerisinde de açıklanan bilgilere göre, IEO için olan BNB hesap kayıtları 4 Ocak 2020 tarihinde başlatıldı ve 3 Şubat 2020’de bitirilecek. Borsanın kendi token’i WazirX (WRX), toplamda 100 milyon adet olacak şekilde satılacak. Toplam 1 milyar adet WRX mevcut ve bu satış %10’luk bir kısmı kapsıyor. 100 milyon adet WRX’in değerinin ise 2 milyon dolar olduğu aktarılıyor.

Binance bu sefer de IEO sonucu toplamda en fazla 10.000 biletin kazananlar arasında yer alabileceğini açıkladı. Her bir bilet için 200 dolara kadar yatırım yapılabiliyor.

Binance’in özellikle 2019 sonlarına doğru cazibesini iyice kaybeden IEO yöntemi ile bu sefer ne kadar yükseliş getirebileceği ise merak konusu oldu. Binance’in satın aldığı bir kripto para borsasının IEO’sunu yapması ise tepki çekti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Madina daaeva
    3 sene önce

    Rulet oynma

    39