Binance Rus Rublesi İçin Yeni İşlem Çiftleri Listeledi!

Binance Rus Rublesi'ne yeni işlem çiftleri ekledi.
13:00
2 Aralık 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, Rusya piyasasına yönelik ilgisini bugün yayınladığı yeni bir haberi ile daha da belli etti. Geçtiğimiz haftalarda Rus Rublesi’ni listeleyen ünlü kripto para borsası bugün ise söz konusu itibari para için yeni kripto para çiftlerini listeledi.

 Hem Binance CEO’su Changpeng Zhao‘nun hem de Binance‘in kendisinin verdiği haberde, Ruble için Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP işlem çiftlerinin eklendiği belirtilmekte. Yeni listelenen işlem çiftleri bugün Türkiye Saati ile 15:00’den itibaren itibaren kullanılabilecek.

Rusya’daki Kripto Para Piyasası Belirsiz

Kripto para sektöründe dünyanın en kalabalık geliştirici topluluklarından birisine ev sahipliği yapan Rusya geçtiğimiz günlerde oldukça olumsuz haberler ile gündeme geldi. Aynı Çin’in yaptığı gibi kısıtlayıcı bir yaklaşıma sahip olacağı belirtilen Rusya’dan herhangi bir resmi açıklama gelmese de, ele geçirilen veriler Rusya Merkez Bankası’nın yakın zamanda kripto para ödemelerini yasaklayacağını vurgulamakta.

Rusya’nın Ruble’nin kullanımını azalttığı gerekçesiyle ödemelerde kripto paraları yasaklaması, kesinlikle Bitcoin ve Ethereum gibi Ruslar tarafından çok kullanılan önde gelen coin’lerin hacmine zarar verebilir.

Binance’in bu yeni hamlesi ise hem Rus Rublesi hem de kripto para birimleri için olumlu bir gelişme olarak gözükmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar