X


Binance NFT’den Spor Meraklıları İçin Önemli Adım: Lympo İle Ortaklık Kuruldu

Binance NFT pazarı 24 Haziran’da piyasaya sürüldüğünden bu yana önemli ortaklıklara imza atmaya devam ediyor. 
19:45
30 Haziran 2021

Animoca Brands’ın bir yan kuruluşu olan Lympo, 30 Haziran’da yeni başlatılan Binance NFT platformu ile işbirliği yaptığını duyurdu. Yapılan resmi açıklamaya göre Binance NFT, sporcuları ve spor yıldızlarını temsil eden özel benzersiz kartların gelecekteki NFT müzayedeleri de dahil olmak üzere Lympo’nun IP tabanlı sporla ilgili non-fungible token’larına (NFT’ler) ev sahipliği yapacak.

Binance NFT Spor Ekosistemine Giriyor

Binance NFT, dünyanın dört bir yanından sanatçıları, yaratıcıları ve kripto meraklılarını, önde gelen sergiler ve NFT işbirlikleriyle dolu bir platformlar bir araya getiren bir pazar yeri olarak tanımlanabilir.

Lympo NFT platformu ise NFT meraklılarını dünya şampiyonlarının ve ünlü sporcuların LMT token’larını ve NFT’lerini paylaşmaya davet ediyor. Lympo NFT madenciliği platformu Binance Smart Chain‘e (BSC) taşındığında büyük bir yeni NFT drop’unun gerçekleşmesi planlanıyor. Bu baharın başlarında Lympo, LMT token’ını BSC ile köprüledi ve PancakeSwap merkezi olmayan borsada listeledi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Lympo CEO’su Ada Jonuse ise konuyla ilgili olarak, “Bu, Lympo’nun Binance ekosistemine entegrasyonundaki bir sonraki önemli adımı işaret ediyor. Kullanıcılarımız için bu, NFT’leri basmak, aktarmak ve takas etmek için sadece çok daha ucuz işlem ücretleri değil, aynı zamanda dünyanın önde gelen kripto borsası Binance platformu ve topluluğu ile etkileşime girme imkanı anlamına da geliyor. Yalnızca benzersiz ve değerli olmakla kalmayıp aynı zamanda stake etme işlevi gibi özel araçlara sahip NFT’leri piyasaya sürdüğümüz için Binance NFT pazarında açık artırmalarımıza ev sahipliği yapmayı dört gözle bekliyorum.” sözlerini kullandı.

NFT Ekosisteminin Gelişimi

LMT tarafından desteklenen Lympo NFT ekosistemi iki aşamada geliştiriliyor: İlk dijital koleksiyon aşamasında, dünyaca ünlü sporcuların, kulüplerin, influencer’ların ve meraklıların çeşitli NFT’leri, temel bir tedarik oluşturmak için çeşitli şekillerde yayınlanıyor. Lympo, LMT sahiplerinin token’larını ve Lympo NFT’lerini stake etmelerine izin veren iki NFT havuzu başlattı.

Şirkete göre, ikinci içerik ve medya geliştirme aşamasında, LMT’yi ana yardımcı program token’ı ve oyun içi para birimi olarak kullanan oyunlar da dahil olmak üzere çeşitli etkinlikler başlatılacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar