reklamı kapat

Binance Listeleyeceği Yeni Coin’i Açıkladı, Fiyat Uçuşa Geçti

Binance yeni listelemesi ile rekor getirdi.
12:21
17 Ağustos 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumunda olan Binance, duyurduğu her yeni listelemede de ciddi bir etki yaratıyor ve fiyatın genellikle rekor kırmasını sağlıyor. Binance son günlerde yeni birçok kripto para birimini listeledi ve birçoğuna %20 üzerinde yükseliş getirdi.

Binance Twitter hesabından dakikalar önce yapılan duyuruda ise Numerai’nin (NMR) listelendiği açıklandı. Binance tarafından yayınlanan duyuruda coin’in şimdilik NMR/BTC, NMR/BNB ve NMR/BUSD işlem çiftleri ile alım satıma açılacağı belirtildi. Alım satım işlemleri bugün itibariyle başlayacak ve para yatırmak isteyenler şimdiden bunu gerçekleştirebilmekte.

Binance, NMR’yi Listeledi

NMR için hiçbir listeleme ücreti alınmadığını da açıklayan Binance, bunun topluluktan gelen istek ve borsanın kendi kararı doğrultusunda listelendiğini belirtmiş oldu. NMR bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %32’lik bir yükselişe sahip ve önümüzdeki saatler içerisinde de ciddi bir yükseliş elde edebilir.

Söz konusu listeleme sonrasında NMR almak isteyen yatırımcıların ise dikkatli olması gerekiyor. Binance tarafından listelenen coin’ler birkaç saat içerisinde rekor yükselişler kaydetse de bunun devamında çok sert düştükleri ve yatırımcılara ciddi zararlar ettirdikleri biliniyor.

Geçtiğimiz günlerde Curve listelemesinde de benzer bir olay görülmüş ve birçok yatırımcı parasının yarısını kaybetmişti. Binance‘in listelemeleri bu sebeple ya önceden söz konusu coin’e sahip olanlar ya da düştükten sonra alım yaparak uzun vadeli tutmak isteyenler için faydalı olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.