X


Binance Listelenmesi Bu Token’a Yüzde 1.000 Artış Getirdi

Binance tarafından listelenen proje rekor kırdı.
17:33
25 Ekim 2020

DeFi sektörü ve DeFi projeleri Eylül ayında çok sert bir şekilde düşüş yaşasa da Ekim ayında Bitcoin (BTC) ile hareketlenen kripto para piyasası kesinlikle bunları eski günlerine döndürdü. SushiSwap gibi kripto para projelerinin ciddi bir düşüş yaşamasından sonra Binance listelemesine yönelik yatırımcıların güveni de azalmıştı.

Ancak geçtiğimiz günlerde Binance tarafından yapılan listeleme bir DeFi projesine inanılmaz yükseliş getirdi ve hem DeFi projelerine hem de Binance kripto para borsasına yönelik güven arttı. Binance’in listelediği AUDIO, listelendikten dakikalar sonra %1.000 artış yaşadı.

Binance Listeledi AUDIO %1.000 Arttı

Binance kripto para borsası tarafından listelenen AUDIO %1.000 artış yaşadı ve 0,22 dolar seviyesinin üstüne kadar çıktı. Ethereum tabanlı DeFi projesi herhangi bir kullanıcının müzikle ilgili içerik yükleyebilmesini, bunu dağıtabilmesini ve bundan gelir elde edebilmesini amaçlıyor. Platformun blockchain tabanlı olması da her şeyi daha farklılaştırıp geleneksel platformların dışına çıkılmasını sağlıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

binance audio

Binance tarafından yapılan duyuruda aylık olarak 750.000  aktif kullanıcı olduğu belirtildi ve platformun şimdiden önemli bir kullanıcı tabanına ulaştığı vurgulandı. Audius platformunu kullanan sanatçılar arasında deadmau5, 3LAU, ve RAC gibi ünlü isimler yer alıyor.

Bu DeFi listelemesinde %1.000 ve üzeri artış elde edilmesinin birinci sebebi projenin oldukça sağlam olması iken ikinci sebebi Binance‘in eski güven ortamını yeniden oluşturması olarak görülüyor. Türkiye içerisinde de kripto para borsası açan Binance bu listelemelerle daha çok ilgi çekecek gibi gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar