X

XRP Yatırımcılarının Beklediği Gelişmeye Dev Borsalardan Destek!

Spark airdrop'unu destekleyen borsaların sayısında önemli artış!
23:11
25 Ekim 2020

XRP yatırımcılarına özel yapılacak olan Spark token airdrop’una yönelik ilgi, her geçen gün daha da artmaya devam ediyor. Belirli miktarda XRP tutanlara bedava olarak dağıtılacak olan Spark token’ları şimdi önde gelen kripto para borsalarının da ilgisini çekti ve artık cüzdan uygulamaları yerine Binance gibi dev kripto para borsaları da bu airdrop etkinliğini destekleyebilir.

XRP Ağındaki Spark Airdrop’una Destek Yağıyor

Eylül ayında sadece birkaç kripto para borsası bunu destekleyeceğini açıklamıştı ancak artık Poloniex, Bitrue ve Uphold kripto para borsaları da destek vereceğini açıkladı. XRP topluluğunun önde gelen isimlerinden olan XRP_Cro tarafından yayınlanan gönderiye göre ise yakında Binance ve Kraken gibi dev kripto para borsaları da bu airdrop’u destekleyebilir.

XRP SPark

Ripple tarafından fonlanan Flare projesinin kripto parası olan Spark, XRP yatırımcılarına 1:1 oranında dağıtılacak. Yani yatırımcılar sahip oldukları XRP başına 1 Spark alabilecek ve bunu 6 aylık sürede istedikleri an gerçekleştirebilecek. Spark token’larının dağıtımı henüz başlamasa da Binance ve Kraken gibi borsalar tarafından airdrop desteği alınması bunun piyasaya oldukça hızlı bir giriş yapmasını sağlayabilir.

Tabii ki bu gelişmenin XRP fiyatı için de önemli bir yükseliş getirmesi bekleniyor. XRP fiyatı bu hafta 0,26 doları test etse de söz konusu airdrop bunu 0,30 dolara kadar taşıyabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar