X

Dikkat: Bu Kripto Güçlü Artış Sinyalleri Veriyor!

Analistlere göre bu token bu hafta yükseliş gösterebilir.
08:02
26 Ekim 2020

2020’nin en popüler kripto para birimlerinden olan Chainlink (LINK) yazının yayına hazırlandığı sırada 12,37 dolardan işlem görüyor ve bir satış baskısı ile karşılaşmadan önce fiyat dün 13 dolar sınırına dayanmıştı. Analistlere göre LINK’in bundan sonra hamlesi 13 dolarlık dirence verilecek cevaba bağlı.

LINK Fiyatı

LINK grafiklerine bakıldığında fiyatın 12 dolar üzerinde sağlam bir yer edindiği ve bu sınırın altına her düşüşte boğaların fiyatı yeniden 12 dolar üzerine çıkardığını görüyoruz. Bu durum, boğaların hala bir miktar güce sahip olduğunu ve ayrıca yeni kısa vadeli işlem aralığının 12 ile 13 dolar arasında olduğunu gösteriyor.

Bunlara ek olarak analistler LINK’in artış sinyali verdiğini ifade ediyor. Analistlere göre, Chainlink’in devam eden geliştirme faaliyetleri ve piyasa yapısı bir ralli için ortam hazırlıyor olabilir. Hatta bir analiste göre LINK, daha önce hiçbir zaman böyle bir yükseliş sinyali vermemişti.

Yapılan açıklamalara göre, 12 dolar desteği ve 13 dolar direnci oldukça önemli seviyeler olarak kendilerini gösteriyor. Analistler, Bitcoin ve diğer büyük altcoin’lerin tümünün konsolidasyon aşamasına girdiğini ve Chainlink‘in de onları takip etme olasılığının çok yüksek olduğunu ifade ediyor.

LINK Artışa Geçecek

Piyasanın popüler analistlerinden “DeFiGod” Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda,  son derece olumlu teknik gelişmelerin güçlü bir piyasa yapısıyla birleştiğini ve bunun da artış getireceğini dile getirdi.

Öte yandan gerçekten teknik ve temel göstergelerin birleşmiş olması yakın zamanda piyasa hacmi bakımından en büyük altıncı kripto para birimine bir yükseliş ivmesi kazandırabilir. Ancak analistlere göre LINK’in tüm zamanların tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 dolara doğru tekrar harekete geçebilmesi için 13 dolarlık direnci kırması gerekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar