Binance Harmony’nin Satışını İnanılmaz Talep Artışı İle Tamamladı!

Binance, Harmony'nin (ONE) token satışını tamamladı.
13:00
28 Mayıs 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, Binance Launchpad üzerinden piyasaya süreceği en güncel token olan Harmony‘nin (ONE) IEO sürecini ve token satışını tamamladığını açıkladı.

Özellikle bundan önce satışa çıkartılan MATIC’in inanılmaz bir yükseliş elde etmesi ve rekor üzerine rekor kırması Harmony’nin nasıl bir satış profili çizeceği konusunda merak uyandırmaktaydı. Binance tarafından yapılan açıklamaya göre token satışı ve ‘piyango’ modeline toplamda 22.891 kişi katıldı. Söz konusu kullanıcılar toplamda 54.076 çekiliş bileti talebinde bulundu. Bunların arasında 16.666 tanesinin çekilişi kazandığını açıklayan Binance, satış sürecine katılanların %30.82’sinin başarıya ulaştığını ifade etti. Çekilişi kazananlar her bir kazanan bilet başına 94,503,78 ONE token’i kazandı.

ONE isimli token 6 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 07.00’de Binance Coin, Bitcoin, Tether, Paxos Standard ve USD Coin işlem çiftleri ile alım satım işlemlerine atılacak. Özellikle MATIC’în elde ettiği başarı sonrası gözler Harmony’e çevrilmiş durumda ve birçok uzman Binance’nin Launchpad çılgınlığını Harmony ile duraklama dönemine girebileceğini iddia etmekte. ONE token’i IEO sürecinde 0.003175 USD üzerinden satılmıştı.

Binance’nin Harmony Satışına Katılım Arttı

Bunun yanı sıra katılımcı sayılarına bakarak söyleyebiliriz ki Harmony’nin token satışında bir önceki IEO’ya göre %85 civarında bir talep artışı yaşanmış ki bunun sebebi daha önce Çin bölgesinin satışa kapalı olup, bu satış ile Çin bölgesinin de satışa açılmış olması şeklinde düşünülebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar