Reklam

Binance Haberi İle Birlikte Yükseliş İvmesi Kazanan MBOX, Yukarı Yönlü Fiyat Hareketlerine Devam Ediyor!

MBOX, son 24 saat içerisinde kaydettiği yukarı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte 8,20 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.
14:40
19 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

DeFi yield farming ve oyun NFT‘lerini birleştiren GameFi projesi MBOX, son 24 saat içerisinde kaydettiği yukarı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte yüksek oranlı bir değer artışı yaşadı.

Binance Haberi, MBOX’a Yukarı Yönlü Bir İvme Kazandırdı

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in yatırım kolu olan Binance Labs’ın, MOBOX projesine stratejik yatırım yaptığı haberinin duyurulması ile birlikte MBOX, yükselişe geçti. Son dönemlerde yüksek bir fiyat performansı sergileyen MBOX, Binance’in Twitter hesabından paylaştığı resmi duyurunun ardından bir yükseliş ivmesi kazandı ve 8,22 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

MBOX, Piyasadaki Düşüş Eğilimine Karşın Yükselişte

Son aylarda volatilitesi yüksek fiyat hareketleri kaydeden Bitcoin, ulaştığı ATH seviyelerinin ardından aşağı yönlü fiyat hareketleri gerçekleştirmeye başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin, ilk önce 63.000 dolar fiyat bandındaki destek seviyesini, ardından da 60.000 dolar bölgesindeki destek seviyesini kırarak değer kayıpları kaydetmeye devam etti. Neredeyse hafta boyunca aşağı yönlü fiyat hareketleri gerçekleştiren BTC, gün içerisinde kısa süreliğine de olsa 55.000 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Bitcoin’deki düşüşe paralel olarak piyasadaki çoğu kripto varlık da, yüksek oranlarda aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetti.

Piyasadaki genel düşüş eğilimine karşın MBOX, haftalık zaman diliminde de değer artışları kaydetti. MBOX, hafta içerisinde volaitlitesi yüksek fiyat hareketleri kaydetse de, gerçekleştirdiği değer artışları ile birlikte kısa sürede 8 dolar fiyat seviyelerini aştı ve neredeyse iki katlık bir değer artışı yaşadı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar