X

Binance Coin Fiyat Analizi: BNB 670 Dolara Dokundu! ATH Kapıda Mı?

Binance Coin (BNB) 670 dolara dokundu. Tüm zamanların en yüksek seviyesini mi hedefliyor?
15:30
7 Kasım 2021

Popüler kripto para birimi Binance Coin (BNB), son 24 saatteki güçlü bir rallinin ardından bugün erken saatlerde 650 doların üzerinde net bir kırılma gerçekleştirdi ve yükseliş işaretleri göstermeye devam ediyor. Öyle ki popüler kripto para birimi yakın vadede bir sonraki ana hedef olarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 690 doları geride bırakabilir.

Binance Coin (BNB) Durmuyor! ATH Kapıda mı?

Genel kripto para piyasası, son 24 saatte yükseliş momentumu ile işlem gördü. Pazar liderleri Bitcoin ve Ethereum yüzde 2.41 ve yüzde 4.72 artış yakaladı. Bu arada Binance Coin, yüzde 9’un üzerinde bir kazançla büyük altcoin‘ler arasında en iyi performans gösteren kripto para birimi oldu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

BNB/USD paritesine baktığımızda, BNB 596,76 – 669,35 dolar aralığında işlem gördü ve bu da son 24 saatte güçlü bir volatilite olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi yüzde 3,97 artarak 3,16 milyar dolara ulaşırken, toplam piyasa değeri 110,9 milyar dolar civarında işlem görüyor.

4 saatlik grafiğe baktığımızda, bu sabah çok fazla tereddüt etmeden 650 dolarlık kritik seviyeyi kırıldığı için boğaların Binance Coin fiyat hareketini hala kontrol ettiğini görebiliriz.

Binance Coin fiyat hareketi, bu hafta güçlü yükseliş momentumunun devam ettiğini gördü. 505 dolarlık bir yükselişten geri çekilmenin ardından geçen hafta 440 dolar civarında daha yüksek bir düşük ayarlandıktan sonra, satın alma baskısı geçen hafta sonu yeniden başladı.

510 dolarlık direnç kırıldı ve Pazartesi günü destek olarak yeniden test edildi ve yol boyunca küçük düzeltmelerle daha da yukarı yönlü bir yükselişe yol açtı. Cuma günü, 600 dolar sınırına Cuma günü ulaşıldı, bu da bir haftadan kısa bir sürede yüzde 30’un üzerinde bir kazanç anlamına geliyor.

Dün erken saatlerde 600 doların üzerinde konsolidasyonun ardından, öğleden sonra alım baskısı geri döndü. Öyle ki bir gecede Binance Coin fiyat hareketinin 650 dolara yükseldiği kaydedildi ve sabah bir kırılma görüldü. Şu anda, BNB/USD 670 dolarda birkaç ayın en yüksek seviyesini belirledi. Ayrıca tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 690 doları ise bugün ilerleyen saatlerde geride bırakabilir.

Binance Coin Fiyat Analizi: Sonuç

Binance Coin fiyat analizi, bu sabah 650 doların kırıldığını ve fiyatın 670 dolara ulaştığını gördüğümüz için gün içerisinde daha fazla yükseliş gelebilir. Muhtemelen BNB/USD ilerlemeye devam edecek ve bir sonraki ana hedef Mayıs ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 690 dolar olacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar