reklamı kapat

Binance CEO’sunun Tweet’i, ”En Budalaca Tweet” Seçildi!

Changpeng Zhao'nun tweet'ine ilginç ödül!
14:00
18 Ağustos 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance‘nin CEO’su Changpeng Zhao, kurumsal kimliğinin yanı sıra Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar ile de sık sık gündeme gelmekte.

CZ, çoğunlukla piyasa yanlısı attığı tweet’ler ile bilinse de, yayınladığı son gönderi ile tepkilere yol açtı. Birçok kişi Changpeng Zhao’yu ”yalan söylemek”, ”uydurmak”, ve ”aşırı reklam yapmakla” suçladı.

Changpeng Zhao ve ”Budalaca Tweet”

 Twitter üzerinde kripto para piyasası ile ilgili ”en budalaae tweet’leri” seçen bir sayfa olarak bilinen Dumbest Crypto Tweet Award sayfası ilk olarak CZ’nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir tweet’i ödüle aday olarak gösterdi ve daha sonra bunun seçildiğini ilan etti.

Changpeng Zhao söz konusu tweet içerisinde ise 14 yaşındaki bir çocuk ile ilginç bir konuşma gerçekleştirdiğini, çocuğun ABD doları değil de BNB olarak rakamları konuşmak istediğini ve bunda ısrarcı olduğunu vurguladı.

Binance Coin (BNB) ise geçtiğimiz hafta gündeme gelen sızıntı haberlerine rağmen uçuşa geçmişti. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun