X

Binance CEO’su, Bitcoin Tahminini Açıkladı

Bitcoin'in fiyatı Changpeng Zhao'ya göre hangi seviyeye kadar çıkabilir?
21:17
22 Temmuz 2020

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, şüphesiz kripto para sektörünün en önemli isimlerinden birisi. Bu da Binance CEO’sunun Bitcoin veya diğer kripto paralar hakkında yaptığı herhangi bir açıklamanın oldukça önemli bir hal almasına neden oluyor.

CZ, katıldığı Altcoin Daily programında lider kripto para birimi Bitcoin hakkında oldukça çarpıcı bir fiyat tahmininde bulundu. Altcoin’ler ciddi bir yükseliş elde ettiğini belirten CZ, şu an için DeFi sektörünün yükselişi göğüslediğini vurguladı. Buna rağmen Bitcoin’in tekrar yükselişe geçeceğini belirten CZ, hedefin ise 1 milyon dolar olduğunu açıkladı.

Bitcoin 1 Milyon Dolar Olabilir Mi

Bitcoin’in başarılı olacağından ve rekor kıracağından emin olduğunu belirten tecrübeli yönetici, hala yükseliş için yer olduğunu ifade etti. Geleneksel piyasalara göre BTC’nin çok küçük bir değere sahip olduğunu belirten isim, 1 milyon dolarlık rekor için 5 yılın bile normal bir süre olabileceğini düşünüyor.

CZ, 5 ile 10 yıllık süre içerisinde büyük değişimlerin yaşanabileceğini ve Bitcoin’in bundan en çok faydalanan kripto para birimi olacağını vurguladı. CZ, aslında bundan birkaç gün önce de Bitcoin fiyatı hakkında açıklamada bulunmuş ve 10.000 dolar direncinin yakında kırılabileceğini ifade etmişti.

CZ’nin kısa vadede 10.000 dolar üstü, uzun vadede ise 1 milyon dolar tahmini yapması, kendisine yönelik çok fazla eleştirinin yapılmasına yol açabilir. CZ’nin daha önce 10.000 dolar hakkında yaptığı tahmini, BTC’nin 10.000 dolar altına inmesinden sonra ciddi anlamda CZ’yi zorlamıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Yavuz
    4 ay önce

    1 milyonmu :))) insanlar 15k görsün bakın nasıl malı satıyor yetti artık herkesi gaspettiniz herkesi terse bıraktınız artık size kimse kanmıyor karını alan bu piyasadan kaçar . Bch de btc nin bir kolu naptınız 3 bin gösterip vurdunuz sonra 480 gösterip vurdunuz artık size kim inanıp mal alır kar eden kaçar

    3