reklamı kapat

Binance Borsasından 3 Kripto Para İçin Kötü Haber!

Binance, üç kripto para birimini delist etti.
17:56
13 Temmuz 2020

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından birisi olan Binance, bir kripto para birimini listelediğinde bunun  fiyatında anında yukarı yönlü bir hareket oluşturmanın yanı sıra, bir kripto para birimini delist ettiğinde de çok sert bir düşüşü beraberinde getirebiliyor.

Binance 3 Kripto Parayı Delist Etti

Binance, uzun bir süreden beri hiçbir kripto para birimini tamamen platformdan kaldırmamıştı. Bugün yapılan bir duyuruda ise üç popüler kripto para biriminin platformdan bütün işlem çiftleri ile beraber delist edildiği açıklandı. Binance Aeron (ARN), Etherparty (FUEL) ve Lunyr’yi (LUN) borsadan tamamen kaldıracağını açıkladı.

Binance 20 Temmuz tarihinden itibaren üç kripto para birimini tamamen delist edecek. Düzenli olarak listelenmiş olan kripto paraları inceleyen Binance, yeterli likiditeyi sağlamayan veya topluluk standartlarına uymayan kripto paraları delist edebileceğini daha önce de açıklamıştı. Üç kripto para biriminin Binance standartlarını karşılamadığını belirten CEO Changpeng Zhao, anında sert bir fiyat düşüşü de yarattı.

ARN bir anda %100’e yakın düşüş yaşarken FUEL %30 ve üzeri, LUN ise %15 değer kaybetti.

Binance aslında bugün başka bir açıklama ile de gündeme gelmişti. Binance CEO’sunun düzenli yapılan Binance Coin token yakma işlemi için fazladan bir “0” daha ekleyebileceğini belirtmesi, gözleri BNB fiyatına çevirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.