X


Binance, BarnBridge ve Enzyme’i Listeledi! BOND ve MLN Nedir? Listelenmenin Ardından Fiyatlar

Binance iki yeni kripto parayı listeledi.
10:56
5 Temmuz 2021

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bu sabah yaptığı bildiride BarnBridge (BOND) ve Enzyme (MLN) listeleyeceğini duyurdu. Binance, bu iki kripto paranın spot işlemlerini TSİ 9.00’da aktif etti.

Binance’in Listelediği Yeni Kripto Paralar

Binance, BarnBridge (BOND) ve Enzyme’i (MLN) TSİ 9.00’da listeledi. BarnBridge BOND/BTC, BOND/BNB, BOND/BUSD, BOND/USDT işlem çiftlerinde aktif edildi. Enzyme MLN/BTC, MLN/BNB, MLN/BUSD, MLN/USDT paritelerinde alım satım işlemi başlatıldı. Kullanıcılar artık BOND ve MLN yatırma işlemlerinden yararlanabilir. BOND ve MLN için para çekme işlemleri de TSİ 9.00’da opere edildi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

BarnBridge (BOND) Nedir?

BarnBridge, yapılandırılmış sabit kripto paraların kredi ürünlerine odaklanan türev bir protokoldür. Protokol, çiftliklerin çeşitli risk kategorilerine ayrılmasını sağlar ve kullanıcıların farming pool’lara sabit kripto para yatırmasını imkan verir. Üst düzey pool’lardaki mevduat sahipleri, sabit bir faiz oranı alırken, küçük havuzlar değişken faiz oranlı kazançlar elde eder ancak BOND token ile teşvik edilir. BOND, BarnBridge platformunda kullanılan bir yönetim token’ıdır.

BOND fiyatı listelenmenin akabinde 42 dolara dokunurken an itibarıyla 35 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Enzyme (MLN) Nedir?

Eski adı Melon Protokol olan Enzyme, kullanıcıların kripto para alım satım stratejilerini kasalar aracılığıyla düzenleyen bir zincir üstü varlık yöneticisidir. MLN, platformun yerel token’ıdır. MLN, bir geri alım veya token yakma modelinde Enzyme kullanıcıları tarafından doğrudan gaz ücreti olarak ödenir.

MLN fiyatı listelenmenin ardından 166 dolara dokundu ancak şu an 106 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar