reklamı kapat

BidiPass ICO’su 16 Ağustos’a Ertelendi

18 Mayıs 2018
  • Coin TürkCoin Türk

BidiPass şirketi, ICO’sunun başlangıç tarihinin değiştiğini duyurdu. Şirket buna sebep olarak kullanıcı ve danışmanlardan aldığı harika geri dönüşleri gösterdi. Bu ilgiye karşılıksız kalmak istemeyen Bidipass, ekip üyelerinin ve danışmanların sayısını artırma ve projeyi iyileştirme potansiyeline sahip ekstra çözümler geliştirme kararı aldı. Bunun için daha fazla zamana ihtiyaç duyan şirket ICO’nun başlangıç tarihini 16 Ağustos’a erteledi. Bidipass ekibi önümüzdeki haftalarda platformu daha fazla internet kullanıcısına tanıtmak için kolları sıvadı. Kıdemli ekip üyeleri de blockchain etkinliklerine katılarak BidiKey platformunu tüm dünyaya tanıtmak için yola çıktı.

BidiPass başkanı Fernando Albarrán ve teknoloji birimi başkan yardımcısı Juan Jose Ruiz geçtiğimiz hafta ünlü kripto para danışmanı Keith Teare ile bir araya geldi ve şirketin stratejisini masaya yatırdı. Proje ekibi görüşme sonucunda, ICO’nun hemen ardından platformu kullanıma hazır hale getirmek istedikleri için yapılabilecek en iyi şeyin ICO tarihini ertelemek olduğuna karar verdi.

Kullanıcılar birbiri arasındaki gündelik etkileşimlerde başka hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymaksızın Bidipass’i kullanabilir. Akıllı sözleşmelerden güç alan platformun altyapısında BidiKey teknolojisi bulunur. Platform finansal faaliyetler ve yasal verilerin imzalanması gibi pek çok konuda kullanıcıların yardımına koşar.

BidiKey’de kullanılan çift yönlü şifreleme sistemi sayesinde insandan insana yetkilendirme, insandan makineye doğrulama, satıcıları ve alıcıları her türlü dolandırıcılıktan koruma gibi pek çok şey yapılabilir. BidiKey yolcu uçuş kartları yerine ve biletli etkinliklerde kullanılabilir. BidiPass ekibi bu doğrultuda futbol sektörünün önemli isimleriyle görüşmelerini sürdürüyor. Biletli spor müsabakalarında platformun pratikliği hakkında farkındalık yaratması için önemli bir ismin BidiPass elçisi olarak göreve getirilmesi planlanıyor.

Son sözü projenin başındaki isim Bay Albarrán’a bırakalım:

BidiPass harika bir ürün ortaya koymak istiyor. Yol haritasında belirttiğimiz hedefleri yerine getirmek için danışman kadromuzu ve teknoloji ekibimizi genişleteceğiz. Projemiz son derece olumlu tepkiler aldı. Yol haritamızı yeniden şekillendirdiğimiz şu dönemde, BDP token’i almak isteyen ve gerekli sabrı gösteren herkese teşekkür ederiz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.