X


Başkan Ali Koç Açıkladı! Fenerbahçe Kripto Para Sektörüne Dahil Olacak!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan kripto para sektörü açıklaması.
20:27
9 Haziran 2021

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün kripto para yatırımı yapacağını açıkladı. Başkan, kulüp gelirlerini artırmak adına kripto para sektörüne gireceklerini duyurdu.

Fenerbahçe Kripto Para Sektörüne Adım Atmaya Hazırlanıyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bugün yaptığı açıklamada kulübün kripto para sektörüne adım atmaya hazırlandığını açıkladı. Koç’un ifadelerine göre Fenerbahçe kulübü dijital para birimlerini desteklemeyi ve bu sektörden gelir elde etmeyi planlıyor. Türkiye futbol liginde Galatasaray, Trabzonspor, Göztepe gibi takımlar hali hazırda kendi token’larını taraftarlarına sunuyor.

Daha önce de birçok iddia dile getirilmesine rağmen kulüp başkanı Ali Koç, kripto para söylentilerine açıklık getirdi. Ali Koç henüz bir operasyon planı açıklamazken yalnızca kripto para sektörüne adım atacaklarını aktardı. Başkanın açıklamalarına göre kulüp dijital alandan 200 milyon tl’nin üzerinde gelir elde etmeyi planlıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Türk Futbol Kulüpleri Kripto Benimsenmesinin Parçası Oluyor

Dünyanın birçok yerinden en popüler futbol kulüpleri kendi token’larını kullanıcılara sunuyor. Juventus, Roma, Barcelona, Atletico Madrid, PSG gibi taraftar token’ları dünyanın en büyük borsalarında işlem görüyor. Bunun yanı sıra Galatasaray, Trabzonspor, Göztepe, Başakşehir ve Alanyaspor hali hazırda kripto para sektöründe yer alıyor. Socios.com’un fan token sektörünün lokomotifi olması dolayısıyla birçok kullanıcı bu platform üzerinden taraftar token’larına ulaşabiliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar