Bakkt’ın 2020 Hedefi: Tüketici Uygulanmasının Benimsemesi

Bakkt, 2020 yılında yeni uygulaması “Tüketici Uygulamasının” benimsenmesine odaklanacak...
15:00
7 Şubat 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

New York Menkul Kıymetler Borsası ve kripto girişimi Bakkt‘ın ana şirketi olan Intercontinental Exchange, dördüncü çeyrek kazanç çağrısı sırasında 2019 rekorunu kırdı. Yapılan açıklamalara göre, dördüncü çeyrekte hisse başına kazanç (EPS) yıllık %1 artışla hisse başına 0,94’ten hisse başına 0,95 dolara yükseldi.

ICE İcra Kurulu Başkanı Jeffrey Sprecher bir açıklamasında, “Art arda 14. yıllık rekor gelirlerimizi bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.” ifadelerini kullandı ve şunları ekledi:

Lider teknoloji ve piyasa uzmanlığımızdan yararlanarak, bir dizi varlık sınıfı ve coğrafyaya yeni ürün ve hizmetler ekleyerek risk yönetimi çözümleri paketimizi genişlettik.

“2020’de Tüketici Uygulamasının Benimsemesine Odaklanılacak”

Sprecher, Bakkt’ın kısa tarihini özetledi ve sadık ödül programları sağlayıcısı olan Bridge2 Solutions ile kurdukları ortaklıktan bahsetti ve bu adımın dijital varlık stratejilerinin ikinci aşamasını hızlandıracağını ifade etti. Sprecher konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce Bakkt için gelecek planlarımızı belirledik. Misyonumuz, dijital bir varlığın tüm yaşam döngüsünü desteklemek için daha geniş bir ekosistem oluşturmaktı.

Yetkili, satın almanın Bakkt’ı “geniş bir dijital varlık kümesi için bir toplayıcı ve pazar yeri” olarak konumlandıracağını da sözlerine ekledi.

ICE’nin Bakkt’ın başarısını nasıl değerlendireceğine gelince Sprecher, 2020 yılında tüketici uygulamasının “geniş ölçüde benimsenmesine” odaklanılacağını dile getirdi. Sprecher, “Tüketici uygulamasının benimsenmesine, gelir veya giderlerden daha fazla odaklanacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: The Block

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar