X


Austin Arnolds, “Hayat Değiştirecek” Potansiyele Sahip 3 Altcoin’i Açıkladı

Arnold, 3 kripto para tahminini paylaştı.
22:43
2 Mayıs 2021

Tanınan kripto para analisti Austin Arnold, yakın vadede ana akım kabule ulaşabilecek ve insanların hayatlarını değiştirebilecek 3 kripto para birimini, takipçileri ile paylaştı.

Kripto Paraların Altın Çağı Başladı

Aslında son dönemde Bitcoin (BTC) başta olmak üzere neredeyse herhangi bir kripto paraya yatırım yapıp uzun vade bekleyen birçok yatırımcının kazanç elde ettiği biliniyor. Ünlü analist Austin Arnold ise bu üç projeye özellikle parantez açarak bunların sadece kazanç değil, hayat değiştirecek kadar kazanç sağlayabileceğini belirtti.

Analistin dikkat çektiği ilk kripto para birimi ise Ethereum‘un (ETH) rakibi Cardano (ADA) oldu. Cardano’nun kısa süre içerisinde Etiyopya ve Tanzanya içerisinde önemli ortaklıklar imzaladığını belirten analist, bunun ana akım kitlelere ulaşarak rekor kırabileceğini ve daha önce görülmeyen fiyatlara çıkabileceğini vurguladı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Cardano, Atala PRISM isimli merkezsiz kimlik çözümü ile Etiyopya’daki 3.500 okula hizmet verecek ve 5 milyon öğrencinin kimlik doğrulaması için çalışacak. Cardano’nun arkasındaki ünlü isim Charles Hoskinson daha önceki yıllarda da Afrika’ya yönelik birden fazla girişimde bulunmuş ve adından söz ettirmişti. Cardano, Etiyopya’nın yanı sıra Tanzanya içerisinde de 100.000 kişiye mobil internete ve dijital kimliğe dijital erişim şansı vermesi ile öne çıkmıştı.

MARK, Elastik Arzı İle Dikkat Çekiyor

Analist, Cardano’nun yanı sıra bunun gibi ortaklıklarla ve ana akıma ulaşma şansıyla öne çıkan bir diğer projenin Benchmark Protocol (MARK) olduğunu belirtti. MARK isimli kripto paranın aynı Ampleforth gibi elastik arza sahip olduğu görülüyor. Bu da fiyat sabit kalırken sirkülasyondaki tokenlerin sayısının elastik bir şekilde değişmesi anlamına gelmekte.

Arnold, MARK’ın uzun vadede yüksek volatiliteye karşı güvenli bir çözüm olabileceğini belirtti ve kripto para sektöründe buna ihtiyaç olduğunu vurguladı. MARK’ın şimdiden hem Ethereum hem de Binance Smart Chain ağlarında ise dikkat çektiği görülüyor.

Chainlink’ten Yeni Ortaklık

Analistin dikkat çektiği üçüncü kripto para ise Chainlink oldu. UNICEF ile kısa süre önce ortaklık imzalayan Chainlink, DeFi dünyasından sonra gerçek dünyada da ciddi bir kullanım elde edebilir.

LINK zaten kısa sürede rekor bir yükseliş elde etse de analist asında bunun hala buzdağının görünen kısmı olduğunu ifade etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar