X


AS Roma Fan Token Nasıl Alınır?

AS Roma Fan Token, bir taraftar kripto parasıdır.
23:11
17 Şubat 2021

As Roma Fan Token (ASR), AS Roma futbol ekibinin kendi kripto para birimidir. Kripto para sektörüne çok hızlı bir giriş yapan Chiliz ortaklığı ile piyasaya sürülen ASR, ne ilk ne de son taraftar tokeni olabilir. Chiliz kripto para ekosisteminin bir parçası olan ASR, Socios  üzerinde de desteklenmekte.

Chiliz, birçok kulübe özel taraftar tokeni oluşturarak bunların hem taraftarların desteğini arttırmasını hem de kulübe destek olmasını sağladı. Taraftar tokenleri kulüpler için bir gelir kapısı oluştururken, taraftarlar için de daha önce ulaşmaları mümkün olmayan birçok özelliğe ulaşmalarının önünü açtı. Socios sadece futbol odaklı anlaşmalar yapmakla kalmadı ve kısa süre önce e-spor ile Formula1 odaklı birçok ortaklık da imzaladı. Peki taraftar tokenleri tam olarak nasıl çalışıyor ve kullanıcılar bunlarla ne yapabiliyor?

AS Roma Fan Token (ASR) Nedir?

AS Roma Fan Token sahipleri kulüp hakkında önemli kararlarda söz sahibi olabiliyor. AS Roma Fan Coin buna ek olarak devamlı olarak kullanım imkanı sunması ve sirkülasyona sahip olması ile taraftarlara bir gelir kapısı da açmış durumda. AS Roma Fan Token kullanılarak kulübün forma rengi, gol atılınca çalacak müzik veya önemli bir gelişme hakkında karar vermek mümkün.

AS Roma Fan Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 6,69 dolardan işlem görüyor ve 8 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahip. 869. sırada yer alan ASR Coin, toplam 10 milyon arza sahip ancak bunun sadece 1,220 milyonu sirkülasyonda. Bunun hacminin son 24 saat içerisinde 1 milyon dolardan fazla olması ise ilginin bir hayli yüksek olduğunu göstermekte.

ASR Coin Nereden Alınır?

ASR Coin, Binance kripto para borsasının İnovasyon Bölgesi isimli yeni alım satım platformunda yer alıyor. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’e girerek 25 dolara kadar yükselen ASR Coin, sert düşse de hala Binance desteğine sahip.

ASR Coin almak için Binance borsasına BTC gönderebilir veya başka varlıklar aracılığıyla BTC alabilirsiniz. Elinizde BTC olduktan sonra ise ASR/BTC işlem çifti üzerinden istediğiniz kadar AS Roma Fan Coin almak ve kullanmak mümkün.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar