Analistten Dikkat Çeken “Ralli” Vurgusu: Bu Üç Kripto Para Birimine İşaret Etti!

Kripto para analisti, piyasadaki yükselişin devam etmesi durumunda yakın vadede yeni bir ralli başlatabilecek kripto para birimlerine işaret etti.
18:00
26 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasında son haftalardaki yükseliş ivmesinin devam etmesi durumunda yakın vadede yeni bir ralli başlatabileceğini düşündüğü kripto para birimlerine dikkat çeken kripto para analisti Michaël van de Poppe, kritik fiyat seviyelerine işaret etti ve kripto para yatırımcılarını uyardı.

Analist, Bu Üç Kripto Para Birimine İşaret Etti

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasındaki yükselişin devam etmesi durumunda yakın vadede güçlü bir ralli başlatabileceğini düşündüğü kripto para birimlerine işaret eden analist Michaël van de Poppe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile kritik fiyat seviyelerine de işaret etti. Analist, Ethereum‘un (ETH) 1.600 dolar desteğini korumasının yakın vadede oldukça önemli olduğunu dile getirdi ve piyasanın yeniden  yükselişe geçmesi durumunda ETH’nin de güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayabileceğini dile getirdi.

Öte yandan Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) adına da yakın vadede yükseliş beklentisi olduğunu dile getiren analist, kripto para piyasasınındaki yükselişin devam etmesi durumunda LINK’in 10 dolar fiyat seviyelerine varan yeni bir ralli başlatabileceğini öne sürdü.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Son haftalarda birden fazla kez 25.000 dolar direncini test eden lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), hafta içerisinde kaydettiği değer kayıplarının ardından 23.000 dolar fiyat seviyeleri ile 23.500 dolar fiyat seviyeleri arasında işlem görmeye başladı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte 1.600 dolar fiyat seviyelerine geri çekilirken, kripto para piyasasının toplam değeri ise CoinMarketCap’in güncel verilere göre 1,06 trilyon dolar seviyelerine geriledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar