X


Analist, “Ralli” Vurgusu Yaptı ve Bu Üç Altcoin’e İşaret Etti!

Piyasadaki güncel teknik görünümü değerlendiren analist, yüksek potansiyele sahip olduğunu düşündüğü üç altcoin'e İşaret etti.
10:40
22 Mart 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para analisti Justin Bennet, piyasadaki güncel teknik görünümü değerlendirerek yüksek potansiyel gördüğü altcoin’lere işaret etti.

Analist, Üç Altcoin’e İşaret Etti

Kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile yüksek potansiyel gördüğü ve lider kripto para birimi Bitcoin’deki yükseliş ivmesinin devam etmesi durumunda bir ralli başlatabileceğini düşündüğü altcoin’lere dikkat çekti. Analist, Solana’daki (SOL) güncel teknik görünüme işaret etti ve kritik 85-86 dolar bandının aşılmasının oldukça önemli olduğunu ifade etti. Piyasadaki yukarı yönlü ivmenin devam etmesi durumunda SOL’da yüksek oranlı değer artışlarının yaşanabileceğini yazan analist, yükseliş hareketlerinin devam etmesi durumunda ise 118 dolar seviyelerinin ilerleyen zamanlarda önemli bir direnç alanı oluşturabileceğini de sözlerine ekledi.

Kripto para analisti Justin Bennet, Polkadot’taki güncel teknik görünümü de değerlendirdi. Analist, DOT‘un kritik direnç seviyelerini test ettiğini ve 19,40 dolar fiyat seviyelerinin aşılması durumunda 23 dolar seviyelerine varan bir yükseliş hareketinin başlayabileceğini savundu.

Analist, üçüncü olarak VeChain’in de (VET) takibinde olduğunu ifade etti. VET adına 0,05 dolar fiyat seviyelerinin kısa vadede oldukça kritik olduğunu belirten analist, 0,05 dolar seviyelerinin korunması durumunda 0,07 dolar seviyelerine varan bir yükseliş hareketinin başlayabileceğini yazdı.

Piyasada Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), günün erken saatlerinde kaydetmeye başladığı yükseliş hareketleri ile birlikte 43.000 dolar fiyat seviyelerine ulaştı. Bitcoin’deki bu değer artışı, kripto para piyasasının da yeniden bir yükseliş ivmesi yakalamasına neden oldu. Ethereum (ETH), kaydettiği son yükseliş hareketlerinin ardından ise 3.000 dolar fiyat seviyelerini aştı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar