X


Analist Ethereum’da 423 Dolar İçin Tarih Verdi!

Ethereum (ETH) önde gelen bir analizin tahminine göre 423 dolara çıkabilir.
16:00
9 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Geçtiğimiz gün Istanbul hard fork’unu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren Ethereum (ETH), önde gelen analistlerden birisinin tahminine göre önümüzdeki tarihlerde 423 dolara kadar çıkabilir.

Ethereum’da Yükseliş Sinyalleri!

Özellikle ağda yaşanan tıkanıklık problemleri ile son yılların en sıkıntılı kripto para projelerinden birisi olarak isim yapan ETH, yaptığı hard fork’lar ve yavaş yavaş Ethereum 2.0‘a geçişi ile bunlara bir nebze çözüm bulabildi. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 149 dolardan işlem gören ETH, CryptoWolf olarak bilinen kripto para analistinin tahminine göre 2020 yılının Haziran ayında 423 dolara kadar çıkacak.

Wolf, Ether fiyatının 61,8 Fibonacci seviyesine yükseleceğini yani 0,05661 BTC veya 423 dolara kadar çıkacağını vurguladı. 3 aylık MACD indikatörünün olumlu bir tablo çizdiğini belirten analist, ivmenin çoktan başladığını ve direnç noktasından çıkıldığını da ifade etti.

Ethereum 2019 yılı içerisinde lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile beraber ciddi bir yükseliş elde ederek 300 dolara kadar yükselmeyi başarmıştı. Şu an ve son birkaç aydır durgun bir görüntü çizen ETH, bu haberden de görülebileceği üzere yeni yeni hareketlenmeye başladı ve oldukça pozitif bir 2020 yılına giriş yapabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar