X


Ambrosus Coin Nasıl Alınır?

Ambrosus Coin, gıda ve tıp alanlarını hedefleyen bir projedir.
07:59
15 Şubat 2021

Ambrosus, internetin nesneleri, tedarik zincirleri ve akıllı şehirler için geliştirilen blockchain tabanlı bir ekosistemdir. Geliştiriciler için açık kaynaklı olarak hazırlanan ekosistem, güvenlik, şeffaflık, veri bütünlüğü ve veri yönetimi alanlarında lider olmayı hedefliyor. Küresel ekonomide birçok endüstride çalışabilmeyi ve yenilikler getirebilmeyi amaçlayan ekip bu alanda AMB Coin isimli kendi kripto para birimlerini de piyasaya sürdü.

Ambrosus Coin kısa süre önce nesnelerin interneti alanında “yükselen yıldız” seçildi ve bu alanda önemli olduğunu kanıtladı. Ambrosus ekosistemi girişimcilere, endüstrilere, işletmelere yenilikçi bir bakış açısı sunmanın yanı sıra güvenli bir blockchain ağı fırsatı veriyor.

Ambrosus (AMB) Nedir?

Ambrosus ekibinin aldığı tek ödül yükselen yıldız değil. Ekip buna ek olarak Avrupa Komisyonu tarafından kurulan INATBA’nın kurucu üyelerinden birisi oldu. Birleşmiş Milletlerin Sürdürülebilir Gıda Sistemleri projesinde de ödül alan Ambrosus, kendi kripto para birimi AMB ile bunları bir adım ileriye taşımak istiyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

AMB, toplam piyasa değerine 589. sırada yer almakta. Toplam arzı 468.589.801 olan AMB’nin sirkülasyondaki arzı ise 407 milyon seviyelerinde. Toplam piyasa değeri 20 milyon doların üzerinde olan AMB, an itibarıyla 0,05 dolarlık birim fiyata sahip. AMB Coin’in en yüksek fiyata ulaştığı 2018 boğasında ise 1 dolarlık seviyenin üzerine çıktığı görülmekte.

Ambrosus altyapısını kullanmak isteyen kurumlar AMB Coin almak zorunda. Ağdaki birçok eylem AMB Coin aracılığıyla yapılabilmekte ve bu da Ambrosus ekosisteminin sürdürülebilirliğini garanti altına alıyor.

AMB Coin Nereden Alınır?

AMB Coin satın almak için dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’i kullanmak yeterli olacaktır. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik tercih sebebi olarak ön plana çıkmakta.

  • AMB Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i (BTC) işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna AMB yazın ve altta açılan AMB /BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “AMB AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek AMB Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar