X

Altcoin Yorumları: CHZ Artarken, DOGE, XRP ve HOT Stabil Kaldı!

Bugün Chiliz fiyatında gözle görülür bir artış yaşanırken Dogecoin, Ripple ve Holo fiyatlarının nispeten stabil kaldıkları görülüyor. 
13:35
15 Temmuz 2021

Son iki gündür yaşanan düşüşler sonrasında bugün kripto para birimlerinin nispeten daha stabil tablolar çizdikleri görülüyor. Lider kripto para birimi Bitcoin 32.500 dolarlık seviyenin üzerinde seyrederken Chiliz’de (CHZ) gözle görülür bir artış yaşanıyor. Bunun yanında Dogecoin (DOGE), Ripple (XRP) ve Holo’nun (HOT) nispeten stabil kaldıkları ifade edilebilir.

Chiliz Fiyatı %16 Arttı

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,27 dolardan işlem gören Chiliz fiyatının son 24 saat içinde %16’nın üzerinde artış kaydettiği görülüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Piyasa hacmi bakımından en büyük 50. kripto para konumunda yer alan Chiliz, 2021 yılının en çok kazandıran kripto para birimleri arasında yer alıyor. Son fiyat hareketlerine bakıldığında ise düşüş sırasında sergilediği performans ile birlikte CHZ’nin dikkatleri yine üzerine çektiği ifade edilebilir.

CHZ’nin artışında CEO Alexandre Dreyfus’un Twitter üzerinden yaptığı açıklamaların etkisi olabilir. CEO, “kendileri için yaz tatilinin gelmediğini ve önümüzdeki birkaç günün destansı geçeceğini” dile getirdi.

XRP, DOGE ve HOT Fiyatları

CHZ’de bu artışın yanında piyasanın büyük çoğunluğunda olduğu gibi Ripple, Dogecoin ve Holo fiyatları stabil kaldı. Yazının kaleme alındığı an itibari ile XRP 0,61 dolardan işlem görürken, DOGE 0,19 dolardan ve HOT 0,0053 dolardan işlem görüyor.

Analistlerin beklentilerine göre kripto para piyasası bir süre stabil devam edebilir. Sonrasında ise Bitcoin fiyatının 30.000 dolar ile 35.000 dolar arasındaki sıkışıklığını aşağı ya da yukarı yönlü kırmasına bağlı olarak piyasanın yeni bir yön kazanacağı düşünülüyor.

Analistlerin büyük çoğunluğu BTC fiyatının Aralık ayında yeni bir zirve yapmasını beklerken bazı analistler bir ayı piyasasına girildiği konusunda yatırımcıları uyarıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar