f Altcoin Tahminleri: PEPE Coin Yatırımcılarının Yüzü Gülecek Mi? › COINTURK

Altcoin Tahminleri: PEPE Coin Yatırımcılarının Yüzü Gülecek Mi?

Özet

  • Uzun vadeli PEPE Coin yatırımcıları satışlara başlamış görünüyor.

  • Bazı on-chain (MVRV) göstergeler toparlanma sinyali verse de genel piyasa düşüşü nedeniyle PEPE Coin de destek seviyesine inebilir.

  • Kısa vadede 0,00000099 ve 0,0000008 dolar destekleri test edilebilir.

  • Piyasaya etkisi: Negatif
21:50
17 Ağustos 2023

Volatilite Bitcoin ve altcoinler için yeniden artıyor ve kral kripto para birimi 28.300 dolar desteğini de kaybetti. Yazı hazırlandığı sırada 28.021 dolara kadar düşen fiyat sığ volatilite döneminin aşağı yönde kırılmayla bozulmak üzere olduğunu söylüyor. Peki PEPE Coin yatırımcılarını neler bekliyor?

Pepe Coin Yorum

Sektör genelindeki olumsuzluklara rağmen, PEPE fiyatı 17 Ağustos Perşembe günü erken saatlerde %4’lük bir yükselişe geçti. On-chain verileri, uzun vadeli yatırımcıların kâr elde etmeye devam etmesi halinde PEPE fiyatının nasıl tepki verebileceğini inceliyor.

PEPE bu hafta nadir görülen bir yeşil dönüş yaşadı ve Perşembe günü %4’lük bir fiyat artışı elde etti. Ancak bu pek uzun sürmedi BTC fiyatındaki düşüş ivmesi devam ettiği için PEPE Coin için de aşağı yönlü eğilim hız kazanabilir. PEPE Ortalama Coin Yaşı Temmuz sonundan bu yana düşüş eğiliminde. Aşağıda gösterildiği gibi, 29 Temmuz’daki 56,71 seviyesinden 16 Ağustos kapanışında %29 düşüşle 40,27’ye gerilemiştir.

Ortalama Coin Yaşı, dolaşımdaki coinlerin mevcut cüzdan adreslerinde geçirdikleri ortalama gün sayısını tahmin eder. Ortalama Coin Yaşında sürekli bir düşüş, özellikle uzun vadeli yatırımcılar arasında bir satış çılgınlığına işaret eder.

PEPE Coin Fiyat Tahmini

On-chain göstergeler bugün için PEPE Coin fiyatının 0,0000099 dolar desteğini tutabileceğini söylüyordu. Ancak 18:56 itibariyle BTC fiyatı 28.000 doları henüz yazı bitmeden kırdığı için altcoinlerde panik satışlarının başlaması halinde destek kaybedilebilir. Kritik destek bölgesinde alım yapan 4.520 cüzdan 16,86 trilyon PEPE tutuyor. Bu yatırımcıların çift haneli kayıp endişesi taşıması çok daha büyük bir satış dalgasının başlamasına neden olabilir.

PEPE Coin yatırımcıların genel piyasa düşüşüyle birlikte fiyatların 0,000008 dolara kadar düşme riskinin göz ardı etmemesi faydalı olabilir. Son yaşanan piyasa düşüşü Fed tutanaklarıyla bağlantılı gibi görünse de insider traderların satışlarıyla da tetiklenmiş olabilir. Birçok kez büyük olaylar gerçekleşmeden saatler önce hacimli satışların piyasaları salladığını gördük.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI