X

41.000 Dolara Ulaşan Kripto Paranın Kurucusundan Kritik Açıklama!

YFI bu değişim ile daha çok artabilir.
08:48
13 Eylül 2020

Yearn.Finance kesinlikle kripto para sektörünün en çok konuşulan kripto paralarından birisi oldu ve toplam birim fiyat açısından 41.000 doların üstüne kadar çıktı. Lider kripto para birimi Bitcoin’in 2017 yılındaki rekorunun yaklaşık 2 katını bile geçen bu fiyat seviyesi ise sınırlı arz sayesinde mümkün oldu.

Toplamda 30.000 arza sahip olan YFI’nin fiyat artışının bu sayede gerçekleştiği biliniyor. Ancak yakında bu miktarın 30.000’in üstüne çıkabileceği dedikoduları, kurucunun önemli bir açıklama yapmasına neden oldu. YFI kurucus Andre Cronje topluluğa yönelik anketinde bir daha asla yeni YFI üretimi olmamasının desteklenip desteklenmediğini görmek istedi.

YFI 30.000 Adet İle Sabit Olacak

Şu an için YFI sahiplerinin %99,7’sinin teklifi desteklediği yani asla 30.000 adetin üzerine çıkılmamasını onayladıkları gözüküyor.  Eğer bu teklif kabul edilir ve aktif hale getirilirse toplam arz asla 30.000’in üstüne çıkamayacak.

Projeye katılanların daha önce yeni token üretme yetkisi vardı ancak bu teklifin kabul edilmesi ile beraber söz konusu yetki ortadan kalkacak. Şu an için ise YFI fiyatı hala artmaya devam ediyor.

YFI’nin bu artışı belki kripto para sektörüne de genel bir yükseliş getirebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar