X


3 Uzman Analist Bu Şaka Coin’i İçin Hedef Verdi: “Şu Anda Sakın Satış Yapmayın!”

Piyasanın popüler isimlerinden bazıları bir şaka coin’inin fiyatının çok ciddi artış yaşayacağını düşünüyor.
08:32
6 Eylül 2021

Kripto para birimi fiyatlarında artışlar devam ederken en popüler şaka coin’i olan Dogecoin (DOGE) ile ilgili fiyat beklentileri de artıyor. Ancak hala Dogecoin ile ilgili bir ikilem yaşandığını ve analistlerin farklı görüşlere sahip olduklarını da ifade etmekte fayda var.

Dogecoin Yükselecek Mi?

Piyasanın popüler analistlerinden Scott Melker Twitter’dan yaptığı açıklamalarda yakın zamanda Dogecoin fiyatının 0,35 dolarlık barajı aşacağını düşündüğünü dile getirdi. DOGE yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,31 dolardan işlem görüyor ve dolayısıyla Melker’in hedefinden çok da uzakta değil.

Bunlara ek olarak yapılan açıklamalara göre Melker’in Dogecoin fiyat beklentisi tamamen teknik analizler doğrultusunda ortaya çıkan bir rakam.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan 66 binden fazla takipçisi olan bir başka kripto para analisti Justin Bennett da Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda Dogecoin yatırımı olan kişilerin yatırımlarına sahip çıkmalarını ve satış yapmamalarını tavsiye etti. Bennet’in ifadelerine göre şu anda herkes Dogecoin’in “öldüğünü” düşünüyor ve yatırımlarından vazgeçiyor. Ancak Dogecoin ciddi bir artış yaşama potansiyeline sahip.

Dogecoin de Hedef: 1 Dolar

Scott Melker veya Justin Bennett’in fiyat beklentilerinin yanı sıra Dogecoin fiyatının çok daha yüksek seviyeleri göreceğini düşünen isimler de var. Örneğin; yine piyasanın popüler isimlerinden olan Altcoin Sherpa yaptığı açıklamalarda DOGE fiyatının 1 dolara doğru hareket edeceğini dile getirdi.

Analistin açıklamalarına göre DOGE orta vadede 1 dolara kadar yükselecek ve DOGE’nin 1 doları görmemesi için hiçbir sebep bulunmuyor. Bu üç analistin görüşlerine bakıldığı zaman bir şaka coin’i olan DOGE yatırımcısının yüzünü güldürecek. Ancak bu noktada DOGE ile ilgili karışık görüşlerin hala olduğunu ve bazı analistlerin ciddi düşüşü beklentisi içinde olduklarını da akıllardan çıkarmamak gerekiyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar