X


3 Altcoin Ralli Yapacak! Kripto Kahini Duyurdu!

Ethereum rakibi altcoin ve 2 diğer popüler kripto parayla ilgili görüşlerini paylaşana analist ralliye işaret ediyor.
20:35
20 Nisan 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen bir analist Ethereum rakibi altcoinlerden biriyle ilgili önemli görüşler paylaştı. Ethereum yüksek işlem ücreti ve diğer eksik yönleri sebebiyle çok fazla rakibe sahip, Ethereum rakipleri daha hızlı ve ucuz bir ağ vaadiyle kullanıcıları kendilerine çekiyor. Ancak tüm bunlara rağmen Ethereum toplam kilitli değer bakımında birinciliğini kimseye bırakmıyor. O halde bu popüler analistin Ethereum killer hakkındaki görüşleri ve diğer tavsiyelerine göz atalım.

Near (NEAR) Uzman Yorumları

Altcoin Sherpa, 173.400 Twitter takipçisine, Ethereum rakibi NEAR’ın yeni bir rekor seviyeye doğru yükseliş trendini sürdürmesini beklediğinden bahsetti.

“NEAR: Bunun birkaç hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesini kıracağını düşünüyorum. Bu yönde pozisyon aldım”.

NEAR yazı hazırlandığı sırada 16,9 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Altcoin Sherpa’nın tahminlerine göre fiyatın yakın zamanda ATH bölgesine yeniden ulaşması gerekiyor. Buna göre kısa vadeli NEAR yatırımcılarının 20 dolar ve üzerini hedeflemesi makul olabilir, elbette Altcoin Sherpa gelecekten gelmiyor ve tahminlerinde yanılabilir.

Diğer Altcoinler

Listenin ikinci sırasında Binance Coin (BNB) var. Altcoin Sherpa’ya göre, BNB yakın zamanda 509 dolar direncini test edecek. Sadece bu direncin test edilmesi bile bu seviyelerden ciddi kazanç fırsatı sunabilir. Ancak analiste göre direncin kırılması mümkün olacak ve sonrasında en büyük borsanın yerel tokeni büyük rallisine devam edecek.

Üçüncü ve son altcoin ise kullanıcıları açık hava etkinliklerine katılmaları için ödüllendirerek sağlık ve zindeliği teşvik eden bir proje olan STEPN (GMT)’dir. Altcoin Sherpa, GMT‘nin yükselişine devam edeceğini düşünüyor.

“Bence tüm zamanların en yüksek seviyesinin yeniden test edilmesini beklemek, buralardan satın almaktan daha güvenli bir giriş olur. Bununla birlikte, birkaç haftalık konsolidasyondan sonra büyük, büyük kırılma bekliyorum”.

GMT yazı hazırlandığı sırada 3,66 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Altcoin Sherpa’nın grafiğine bakıldığında, GMT’nin 4,25 dolara kadar yükselmesi ön görülüyor. Popüler analist kabaca %20 kazanç ihtimalinden bahsediyor. Elbette bunun için Bitcoin’in mevcut seviyelerde güçlü kalması gerekir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar